çeviri yapabilecek var mı?

Konu 'Almanca 11. Sınıf' bölümünde zeynep566 tarafından paylaşıldı.

1. zeynep566

zeynep566 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar bir metni almancaya çevirmem gerekiyor.Çeviri sitelerini denedim ama anlamsız cümleler çıkıyor yardımcı olabilecek varsa metni buraya yazarım.Eğer çevirilerinden emin olduğunuz bir site varsa onuda yazabilirseniz sevinirim.
  2. incitanem

incitanem Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben yardımcıı olabilirimm senn metnii yaz...
  3. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Metni Yazarsan Yardımcı olabiliriz :)
  4. zeynep566

zeynep566 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ein stolzer Löwe ging im Urwald spazieren.Erfühlte sich als der mächtige König aller Tiere. Viele Tiere bewunderten ihn und fürchteten ihn sehr. Der Löwe wollte wissen,ob wirklich
    alle Tiere ihn bewundern.Er schaute nach rechts und nach links.Am großen Baum auf einem Zweig sah er einen Schmetterling,dieser wollte gerade weiterfliegen.Der Löwe fragte:,,Warum fliegst du weg? Hast du Angst vor mir?'' ,,Nein'' ,antwortete der Schmetterling, ,,ich habe keine Angst vor dir, ich möchte nur die schöne Welt betrachten'' . ,,Warte'' , sagte der Löwe , ,,ich habe eine Frage an dich ''.,,Gut'' ,sagte der Schmetterling, ,,was willst du wissen?'' Der Löwe räusperte sich und fragte:,, Sage" mir, ob du mich bewunderst'' .,,Nun'' , sagte der Schmetterling, ,,warum sollte ich dich bewundern?Schließlich kann ich fligen und du kannst mich niemals fangen.Viele Tiere bewundern mich''. ¨Darüber ärgerte sich der Löwe sehr. Aber was sollte er sagen?Der Schmetterling hatte Recht,er konnte fliegen und außerdem hatte er wunderschöne Farben.Der Schmetterling verabschiedete sich schnell und flog davon. Der Löwe legte sich am großen Baum ins Gras und wartete. Das nächste Tier würde ihn sicherlich bewundern. Aber es kam niemand vorbei, denn der Schmetterling hatte es dem Nilpferd erzählt,das Nilpferd hatte es dem Krokodil erzählt, das Krokodil hatte es dem Elefanten erzählt.Bald wussten alle Tiere im Urwald, das Löwe am großen Baum wartete. Niemand ging zum großen Baum.Aber was war schon ein Löwe,den niemand bewunderte?
  5. ilbey-01

ilbey-01 Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    0
    Bir gurur aslan ormanda bütün hayvanların güçlü kral olarak kendilerini spazieren.Erfühlte gitti. Birçok hayvan ona hayran ve onu çok korkuyordu. Aslan bilmek istiyordu olup olmadığını gerçekten
    Bütün hayvanların sağ ve links.Am bir dal üzerinde büyük ağaç baktı bewundern.Er, o bir kelebek gördüm sadece Leo sordu weiterfliegen.Der, bu oldu: "Neden Fly Away mi? Beni ?'','' No korkuyor musun, "diye yanıtladı kelebek, sana korkmuyorum, sadece güzel dünyaya''görünür. ,,''Bekle aslan dedi, sana bir sorum var Şey'',''.,, kelebek, ne bilmek? Istiyorsun dedi''Aslan boğazını temizledi ve sordu: "De ki "Bana eğer beni''.,'' Peki," kelebek, neden hayran gerektiğini söyledi? Son olarak hayran, ben fligen ve bana kendimi fangen.Viele hayvan keyfini görmek asla''. ¨ Bu rahatsız aslan çok. Ama ne dedi ki? "kelebek haklıydı, o sinek olabilir ve o da güzel bir kelebek Renkler vardı çabuk benimsedi ve uçup gitti. aslan çimenlerin üzerinde büyük ağacına uzandı ve bekledi. sonraki hayvan olur Kesinlikle ona hayranım. Ama kimse geldi, çünkü kelebek hippo söylemişti, suaygırı, timsah fili erzählt.Bald vardı timsah söylemişti ormanda tüm hayvanlar biliyordu, aslan büyük bir ağacın bekliyordu. Kimse büyük Baum.Aber için ne bir aslan, kime kimse takdir edildi gitmiş?

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

burdan rahatlıkla cevirilerini yapabilirsin ;) Biraz cümleler anlamsızda okumadan yazdım gerisi sana kalmıs anlamlı hale getirirsin cümleleri
    emr8k bunu beğendi.
  6. zeynep566

zeynep566 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende google translatede yaptım ama senin yazdığın gibi biri çıkıyor biri çıkmıyor:( yinede saol.

Sayfayı Paylaş