Çeviri yapar mısınız???

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde 0_ŞeHaDeT_0 tarafından paylaşıldı.

1. 0_ŞeHaDeT_0

0_ŞeHaDeT_0 Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    0

So Jack took the cow and started to walk. He wolked along a lone. The lone want to the villahe ın the lone met an old man.

"Good morning, young man. Where are you doing with that beautiful cow?" he asked. " Good morning," said Jack. "I'm going to the village. I want to sell, this cow at the market, " he said.

The old man looked at the cow and smiled. "Oh, that's good," said the old man " I need a cow. You don't need to go to the market. Sell me the cow here!" he said.

Jack was very excited. He smiled and jumped up and down.

"That's fantastic!" said Jack. "I'm very lucky.Are you really going to buy my cow?" he said. :D:D:D

Çok güzel bir hikayedir. Bu sadece hikayenin bir kısmı. İsterseniz diğer kısımlarını da anlatabilirim. (tabiki Türkçe) Arada yanlış yazımlar olabilir. Siz doğru telafuz ederseniz sevinirim. Bu hikaye fakir bir anne ve çocuğun hikayesidir. İneği satmaları gerekiyor. Çünkü paraya ihtiyaçları var... :D:D

Herkese öneriyorum...
    edanur_yildiz bunu beğendi.
  2. abks

abks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sesli sözlüğe gir çevir :d
  3. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan dolayı kriko, ineği aldı, ve yürümeye başladı. Orada bir yalnız wolkedin olduğu o. Yalnız, villahe ına yalnız karşılanan bir yaşlı adamı ister.
    "Günaydın, genç. Sen, o güzel inekle nereyi yapıyorsun?" O, sordu. "Günaydın", krikoyu dedi. Onun, dediği "Ben, köye gidiyorum. Ben, satmayı isterim, pazarda bu inek".
    Yaşlı adam, ineğe baktı, ve gülümsedi. "Oh, o, iyidir", "Ben, bir ineğe ihtiyaç duyarım. Sen, pazara gitmeye ihtiyaç duymazsın. Burada bana ineği sat!" yaşlı adam dedi O, dedi.
    Kriko, çok heyecanlıydı. O, gülümsedi, ve yukarı aşağı atladı.
    "O, fantastiktir"! Söylenen kriko. "Ben, çok şanslıyım. Sen gerçekten, benim ineğime satın alacak mısın?" O, dedi
  4. büşrük

büşrük Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan dolayı kriko, ineği aldı, ve yürümeye başladı. O, orada bir yalnız çalıştı. Yalnız, villahe ına yalnız karşılanan bir yaşlı adamı ister.
    "Günaydın, genç. Sen, o güzel inekle nereyi yapıyorsun?" O, sordu. "Günaydın", krikoyu dedi. Onun, dediği "Ben, köye gidiyorum. Ben, satmayı isterim, pazarda bu inek".
    Yaşlı adam, ineğe baktı, ve gülümsedi. "Oh, o, iyidir", "Ben, bir ineğe ihtiyaç duyarım. Sen, pazara gitmeye ihtiyaç duymazsın. Burada bana ineği sat!" yaşlı adam dedi O, dedi.
    Kriko, çok heyecanlıydı. O, gülümsedi, ve yukarı aşağı atladı.
    "O, fantastiktir"! Söylenen kriko. "Ben, çok şanslıyım. Sen gerçekten, benim ineğime satın alacak mısın?" O, dedi.
  5. Moderatör Elif

Moderatör Elif Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0
  6. 0_ŞeHaDeT_0

0_ŞeHaDeT_0 Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    0
    Hİç bir şey anlamadım :D:D:) nese ben kendim düzeltirim. Teşekkürler...
    edanur_yildiz bunu beğendi.
  7. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    Hala çeviri istiyor musun?
  8. 0_ŞeHaDeT_0

0_ŞeHaDeT_0 Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    0
    evet... :( (malesef istiyorum) 09 Mart 2010 tarihine kadar...
  9. 0_ŞeHaDeT_0

0_ŞeHaDeT_0 Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    0
    evet. :((malesef istiyorum) 09 Mart 2010 tarihine kadar geçerli ...:(:(:((ve ben daha hiç bulamadım)
  10. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam, biraz beklersen, çeviriyorum.:)

Sayfayı Paylaş