Çeviri Yapar mısınız?

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde spartacus tarafından paylaşıldı.

 1. spartacus

  spartacus Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2010
  Mesajlar:
  20
  Beğenileri:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  1-Mr Taylor is 52 years old.He is my next door neighbour. he is fall and fit.His favourite sport is jogging.Look! Everywhere is white. It's very cold but he hasn't got a tracksuit.He's funny and crazy .

  2-I am Clara.This is my new house and street.I have got crazy neighbours.Look at them!

  3-Ms Dean is 75 years old.She's not alone in her house.She has got 16 cats and dogs.Her dogs are from Russia. Her cats are from İran.She's very happy with them.

  4-Mr young is 34 years old.His house is small and colorful.He is really crazy.He has got a sofa on his roof.The roof is his favourite place.

  5-Mr and Mrs Saymor are 44 years old Their son,Bill, is 12.Their house is big and crazy.They have got big tress and animals in the house.Their animals are so sweet but they're very noisy!
 2. Moderatör Güleda

  Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.623
  Beğenileri:
  4.563
  Ödül Puanları:
  113
  Sayın Taylor 52 yaşında.Kapı komşum odur. O sonbahara uyar. En sevdiği spor koşudur. Bakın! Her yer beyaz. Çok soğuk fakat onun üstünde eşofman var. O komik ve çılgın.

  Ben Clara. Benim yeni evim ve sokağımdır burası , Çılgın komşularım var. Onlara bak!

  Bayan Dean 75 yaşında. Evinde yalnız değil. Onun 16 kedi ve köpeği var. Onun köpekleri Rusya dan gelmektedir. Kedileri de İrandan. O onlardan çok mutlu.

  Bay genç 34 yaşında. Onun evi küçük ve renkli. O gerçekten çılgın. Onun çatısında bir koltuk var. Çatısı en sevdiği yerdir.

  Bay ve bayan Saymor 44 yaşında. Oğulları Bill 12 yaşında. Onların evi büyük ve çılgın. Onların evinde büyük ağaçları ve hayvanları var. Onların hayvanları çok tatlı fakat gürültülüler.
  spartacus ve Murat AKSOY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş