Çevİrİ yapilacak-kisa

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde sesi-berfu tarafından paylaşıldı.

1. sesi-berfu

sesi-berfu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ailem ve aile dostlarımızla tatil için izmire gitmiştik. küçüklüğümden beri her sene gittiğim bir yerdi orası. gece yıldızların pırlanta gibi parladığı denizin sahili okşarken tenine değen rüzgarın ılıklığı gerçekten rüya gibiydi. bir gece annem babam benim ve bir iki tanıdık daha şezlonlara uzanıp bir yandan yıldız kaymasını izliyor diğer yandan sohbet ediyorduk. sonra arkasında kızıl bir iz bırakan bir yıldız gördü annem. önce o gördü sonra bize gösterdi ve yıldız öyle bir kaydı ki bir anda bi ışık patlaması oldu gök yüzü gündüz gibi aydınlan ve bomba atılması gibi bir ses geldi. daha sonra yıldız kayboldu hepimiz çok şaşırdık bu duruma. sanırım büyük bir gök taşının atmosfere sürtünerek yanması ile açığa çıkan bir ışıktı bu. gerçekten ilginç bir olaydı ailece çok şaşırmıştık

ARKADAŞLAR YARINA ACİL ÇEVİRSİNİ YAPAR MISINIZ. BEN YAPMAYA ÇALIŞTIM AMA YAPAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...
    Kopuq Gençliq bunu beğendi.
  2. sesi-berfu

sesi-berfu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Daha yenİ gÖrdÜm Çevİrİler İÇİn bİr yer aÇmiŞsin ama ben oraya yazamiyorum neden?
  3. Yadigar_

Yadigar_ Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçe dilinden İngilizce diline çeviri
    my family went to London to vacation with friends and family. it 's a place I go every year since childhood. Diamond shines like stars in the night wind, the warmth of the sea coast is really worth stroking his skin was like a dream. familiar to me than my parents and one or two a night, a hand reached out şezlonlara We were chatting the other hand, watching the stars from slipping. After leaving a trail of red behind my mother saw a star. After he saw before he showed us and the star so that a record was a burst of light at the bi night sky came a sound like such intellectuals and bomb disposal. this situation we were very surprised, then lost star. I think a big one was the light emitted by the burning sky stone rubbing it into the atmosphere. very surprised indeed an interesting family affair
    Kopuq Gençliq bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş