Çeviri yapılacak

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde sweet-kübra tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sweet-kübra

sweet-kübra Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

1)Choosing of assignment topic together with your teacher.Student to think about how she is to approach topic.

2)Submission of detailed plan of how project will be approached/completed to your teacher.Student to ask about assistance with location of materials/sources etc.

3)Production of first rough copy/draft and discussion with teacher as to possible corrections and alterations to be made

4)Production of second rough copy/draft and discussion with teacher as to possible corrections and alterations to be made

5)Presentation of pre-final copy of assignment.Teacher offers ideas on final improvements to be made as regards content,presentation and sourcing issues.

6)Submission of final copy of assignment.Evaluated in-class presentation of assignment and findings if appropriate.

7)Awarding of final overall grade for assignment.:) yardımcı olursanız sevinirim.
  2. benman

benman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    1)Öğretmeniniz ile birlikte atama konu seçimi. Öğrenci o konu yaklaşımı hakkında ne düşünür.
    2)Proje yaklaştı nasıl olacak / Öğretmenin tamamladı detaylı plan toplanması. Öğrenci malzemeleri / kaynakları vb konumu ile yardım sormak.
    3)ilk müsvedde Üretim / taslak ve tartışma öğretmen ile olası düzeltmeler ve değişiklikler olarak yapılacak.
    4)ikinci müsvedde Üretim / taslak ve tartışma öğretmen ile olası düzeltmeler ve değişiklikler olarak yapılacak.
    5)atama öncesi son kopya sunumu. Öğretmen içerik, sunum ve kaynak sorunları konusunda yapılacak son gelişmeler hakkında fikir vermektedir.
    6)Atamanın son kopya toplanması. atama ve bulgular uygunsa ve sınıf içi sunum alınacaktır.
    7)atama için son genel notu verilmesi.

YARDIM EDEBİLDİYSEM NE MUTLU BANA 1 TEŞEKKÜR YETER . :)
    sweet-kübra bunu beğendi.
  3. sweet-kübra

sweet-kübra Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim bu benim için çook önemliydi tekrar saol:)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş