çeviri yapmayı sevenler bir de buna baksınlar

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde crazy_gençlik tarafından paylaşıldı.

1. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0

speaking is a way of communication.millions and millions of people speak english as a first language.they are native speakers.a lot of people speak english as a foreign language .they are foreign speakers .people in britain north america australia and canada use it as their first language .
    learning english is not very difficult.english grammar is simple for foreign students to learn .tenses in english aren't very complex .the past verb ''went''doesn't change for ''I you he she it we or they''.
    but the use english tennes is not very easy.sometimes it is difficult to understand the difference between some forms .when do we say I m going to do it . and when do we say ''Ill do it .some words for example know and now have almost the same spelling but they sound different.
    a lot of people think that british and american english are diffrent .there are small diffrences in spelling pronunciation vocabulary and grammar but they are almost the same languages .people don't have problems when they use british or american languages
    arkadaşlar benden bu kadar çevirisini yapabilirseniz çok sevinirim

not:bu çeviri yarına GİDECEK LÜTFEN ACELE YARDIM EDİN ARKADAŞLAR!
  2. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Neden hİÇ kİmse bana yardim etmİyor ..
  3. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    biri artık ilgilensin
  4. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    biri de ilgilense şaşardım zaten!!
  5. _büjü_

_büjü_ Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Konuşmak, iletişimin bir yoludur. Milyonlar ve insanların milyonlarcası, ilk bir lisan olarak İngilizce'yi konuşur. Onlar, yerli konuşmacılardır. Birçok insan, yabancı bir lisan olarak İngilizce'yi konuşur. Onlar, yabancı konuşmacılardır. Britanya Kuzey Amerika Avustralya'nda insanlar ve Kanada, onların ilk lisanı olarak onu kullanır.
    İngilizce'yi öğrenmek, çok zor değildir. İngilizce dilbilgisi, öğrenmek için yabancı öğrenciler için basittir. İngilizce'de zamanlar, çok karmaşık değildir. Geçmiş fiil "Gitti", "Senin olduğu ben, onun olduğu o, bizim veya onların olduğu o" için değiştirmez.
    Ama kullanım İngilizcesi tennesi, çok kolay değildir. Bazen bazı formların arasında farkı anlamak için zordur. Biz, ona yapmam için bana m gidişini ne zaman deriz.
    Ve biz, "Hasta, onu yapar. Bazı sözcükler örneğin bilir, ve şimdinin, neredeyse aynı yazımı var, ama onlar, farklı görünür. Birçok insan, Britanyalı'nın ve Amerikalı İngilizce'nin, farklı olduğunu düşünür. Telaffuz sözcük dağarcığı ve dilbilgisini hecelemekte küçük diffrences vardır, ama onlar, neredeyse aynı lisanlardır. İnsanların, onların, İngiliz veya Amerikalı lisanları kullandığı zaman problemleri yok ne zaman deriz
    crazy_gençlik bunu beğendi.
  6. aaaaaaaa

aaaaaaaa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konuşma communication.millions ve milyonlarca insanın bir yoludur ingilizce ilk language.they olarak BT kişilerin yerli speakers.a çok ingilizce yabancı dil olarak BT. yabancı konuşmacılar vardır. britain Kuzey Amerika Avustralya'da insanlar ve canada kullanabilirsiniz ilk dil olarak.
    ingilizce öğrenme çok gramer Yabancı öğrenciler için basit öğrenmek için difficult.english değildir. ingilizce çok karmaşık olmayan bir zamanlar. geçmiş fiil''için went''doesn't değiştirmek''Sana o bunu biz ya onlar ' '.
    ancak kullanımı ingilizce tennes çok bazı formları arasındaki farkı anlamak zordur easy.sometimes değildir. zaman yapıyoruz bunu yapacağız m söylüyorlar. ve ne zaman ne diyoruz''Ill yaparım. Örneğin bazı kelimeler ve biliyorum artık neredeyse aynı yazım var ama farklı ses.
    birçok insan bu İngiliz ve Amerikan İngiliz farklı olduğunu düşünüyorum. orada telaffuz kelime ve dilbilgisi yazım küçük diffrences ama neredeyse aynı dili vardır. onlar İngiliz veya Amerikan dili kullanırken insanların sorunları yok

kardeş bu kadar bulabildim hep yanlış yazmışsın.
  7. .zombie..

.zombie.. Üye

Beğenileri:
    1.820
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız ben arkadaşların aksine kendim çevirdim. emeğe saygı lütfen...

konuşma iletişimin yollarındandır. Milyonlar ve milyonlarca insan İngilizceyi ana dilleri olarak konuşuyorlar. onlar doğuştan İngilizce konuşanlar. Bir çok insan İngilizceyi yabancı dil olarak konuşuyor. Onlar İngilizceye yabancı olan konuşmacılar. Britanya,kuzey Amerika,Avustralya ve kanada da yaşayan insanlar İngilizceyi ana dilleri olarak konuşuyorlar.

İngilizce öğrenmek çok zor değildir. İngilizce dil bilgisi yabancı öğrencilerin öğrenebilmesi içindir. İngilizcedeki zamanlar karmaşık değildir. Geçmiş zaman fiili olan “gitmek(went)” “ben,sen,o,biz,siz veya onlar” için değişiklik göstermez.

Fakat İngilizce zamanları kullanmak kolay değildir. Bazen bazı kalıplar arasındaki farkı anlamak zorlaşır. Ne zaman bunu yapmaya gideceğim deriz?ve ne zaman bunu yapacağım deriz? Bazı kelimeler,mesela bilmek ve şimdi hemen hemen aynı yazılır fakat sesleri birbirinden farklıdır.

Bir çok insan İngiliz ve Amerikan İngilizcesinin farklı olduğunu düşünür. Kelimelerin ve dil bilgisi kurallarının Yazılışında ve telaffuzda Bazı küçük farklar vardır onlar fakat hemen hemen aynı dillerdir. İnsanlar Amerikan veya İngiliz İngilizcesini kullandıklarında herhangi bir problem yaşamazlar.
  8. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize emeklerinde ötürü teşekkür ederim:) :D
  9. kanarya26

kanarya26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DermaHelp Gel can help you get rid of acne in our products.We use Vitamin A and E.Both vitamins protect and rebuild your skin.You should apply a small amount and rinse it with water.Use it regularly

YARDIM

Sayfayı Paylaş