Çeviri yardımcı olursanız sevinirim

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde Ceren Su tarafından paylaşıldı.

1. Ceren Su

Ceren Su Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Many years ago,scientists proved that all humanbeings dream several times in their life.However,they stongly opposeto the idea that dreams have certain meanings.
    To me,it's hard to believe that dreams don't have any meanings at all and quite many people think the same as me.They are curious and want to understand what their dreams are trying to tell them.This is the reason why people want to have dream dictionaries.
    There are too many dream dictionarries and it's really hard to choose a good one.
    The Dreamer's Handbook,the bestseller of yhe month is the best and most reliable dream dictionary so far.
    Read the meanings of the most common things people in their dreams below.Check and see if they are true for you,too.

;):rolleyes::97::holloween::cold::cry:

Yardımcı olursanız sevinirim
  2. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım elimizden gelldiğince ancak bu kadar.;) :eek:
    İnşAllah yardımcı olabilmişimdir.

Yıllar önce, bilim adamları anlamlar belli olduğu ispatlanan olduğunu rüyalar fikir oposeto stongly tüm humanbeings onlar life.However, hayallerindeki birkaç kez. Bana göre, bu insanlar çok çok ve hepsi de anlamlar hiçbir tehlikesi yoktur yapmak zor inanıyoruz rüyalar Bir iyi bir seçim düşünmek aynı olarak zor gerçekten me.They olan merak ne olduğunu anlamak istiyorum ve neden hayallerini them.Bu anlatmaya çalıştığınız neden rüya sözlükler insanlar istemek zorundasın. var ve dictionarries rüya çok fazla. Dreamer's Handbook, yhe ayın en çok satanlar çok olduğu en iyi ve güvenilir bir çok rüya sözlük uzak hayalleri kendi halkının en sık görülen şeyler anlamları. okuyun below.Check, size ve doğru olup olmadığına bakın.
    Ceren Su bunu beğendi.
  3. sus*

sus* Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllar önce, bilim adamları tüm humanbeings onlar stongly hayalleri belli anlamları fikir opposeto, onların life.However birkaç kez rüya olduğunu kanıtladı.
    Benim için, tüm hayallerin ve de oldukça çok insan me.They aynı meraklı olduğunuzu ve ne hayallerini them.This anlatmaya çalışıyoruz nedeni anlamak isteyenler istiyor düşündüğünüz anlamları olmadığını inanmak zor rüya sözlükler var.
    Çok fazla rüya dictionarries vardır ve iyi bir seçim yapmak gerçekten zor.
    Dreamer's Handbook, yhe ayın çok satan ve en güvenilir en iyi rüya şimdiye kadar sözlüktür.
    hayallerini below.Check en sık görülen şeyler insanların anlamlar okuyun ve onlar da, sizin için doğru olup olmadığını görmek.

BANADA YARDIM EDERMISIN?
  4. Ceren Su

Ceren Su Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    O kadarını bende çevirdim aradaki bazı sözcükler çevrilmiyor :(:(:(
  5. enwy angel

enwy angel Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    547
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Yıllar önce, bilim adamları tüm humanbeings onlar stongly hayalleri belli anlamları fikir opposeto, onların life.However birkaç kez rüya olduğunu kanıtladı.
    Benim için, tüm hayallerin ve de oldukça çok insan me.They aynı meraklı olduğunuzu ve ne hayallerini them.This anlatmaya çalışıyoruz nedeni anlamak isteyenler istiyor düşündüğünüz anlamları olmadığını inanmak zor rüya sözlükler var.
    Çok fazla rüya dictionarries vardır ve iyi bir seçim yapmak gerçekten zor.
    Dreamer's Handbook, yhe ayın çok satan ve en güvenilir en iyi rüya şimdiye kadar sözlüktür.
    hayallerini below.Check en sık görülen şeyler insanların anlamlar okuyun ve onlar da, sizin için doğru olup olmadığını görmek.

Çevirisi

Years ago, scientists dreams of all humanbeings they stongly opposeto certain meanings of ideas, their life.However proved to be a dream a few times.
    For me, all your dreams and quite a lot of the same human me.They curious who want to understand the reason you are and what your dreams are trying to tell them.This is hard to believe that the meaning you think you want to have a dream dictionaries.
    There are too many dream dictionarries and a good selection of hard to do.
    Dreamer's Handbook, yhe month, the most reliable and best-selling dictionary, a dream so far.
    below.Check dreams of the most common things people read meanings and they are also, to see whether it is right for you.

Bir teşekkür yeter :)

BANADA YARDIM EDERMISIN?
    Genişletmek için tıkla...
    İngilizce kitabı sayfa 54 b1 türkçe çevirisi :)
    KattyPerry bunu beğendi.
  • lacci

lacci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    humanbeing=insana ilişkin yaşam
    strongly=güçlü
    oppose=karşı koymak
    However=Her Nasıl
  • Sayfayı Paylaş