Çevİrİ

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde sema55 tarafından paylaşıldı.

1. sema55

sema55 Üye

Beğenileri:
    683
    Ödül Puanları:
    0

Tessa:I think we will carry a disk reader typer to school.This is the same as a computer,but it folds up and fits into your pocket.So,it won't be as heavy as a school bag and we can carry it.

Stacy:perhaps,we will take drugs and become more intelligent in the future.We will just take a pill and we will get higher marks in school!

Greg:I hope we will travel faster from one place another with new three wheeled cars in the future.These cars will be different from today's cars because they will be smaller but safer and more comfortable.

BUNU TÜRKÇEYE ÇEVİREBİLİRMSİİNİZ LÜTFEN!ACİLL:):):)
  2. dadlu_qıs

dadlu_qıs Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Tessa: Sanırım okula bir disk okuyucu tipleri taşıyacak düşünüyorum.Bu bir bilgisayar aynıdır, ama bu katlar ve cebine sığar.Yani, bir okul çantası gibi ağır olmayacak ve bunu taşıyabilir.

Stacy: Belki de, biz ve daha gelecekte.We sadece bir hap alacak akıllı hale ilaçlar alacak ve biz okul daha yüksek not alacaksınız!

Greg: Bence tek bir yerde hızlı yeni bir üç tekerlekli araba ile gelecekte seyahat umuyoruz.Bu araçlar, bugün yaş farklı olacak, çünkü daha küçük ancak daha güvenli ve daha konforlu.

cevap bu...yoruldum ***aaaaa
  3. çisemm

çisemm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    workbook sayfa 13 14 15i yapanlar yardım edebilirmi?

yedinci sınıf

Sayfayı Paylaş