çeviri

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde _irem_ tarafından paylaşıldı.

1. _irem_

_irem_ Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar benim bu dönem ki İngilizce performans ödevim lütfen yardımcı olun.

İki arkadaşımı tanıtacağım İngilizceye çevirmemde yardımcı olun lütfen.

ŞEYMA: onun adı Şeyma.o uzun boylu ve zayıftır.sarı ve uzun saçları vardır.gözleri eladır. Şeyma Çankırılı dır. O spor yapmaktan büyük bir zevk alır.onun iki kız kardeşi vardır ve adları Şeyda ve şevval’dir.abisinin adı da uğur’dur. Annesinin adı Hatice babasının adı ise Habib dir. o oldukça komik ve arkadaş canlısıdır.onunla muhabbet etmek çok güzel olur.

İLKNUR: onun adı İlknur.o orta boylu ve orta kiloludur.siyah ve uzun saçları vardır.gözleri siyahtır.ilknur Çankırılıdır.o test çözmekten büyük bir zevk alır.onun bir erkek kardeşi vardır ve adı da sadık’dır.annesinin adı arzu babasının adı ismail’dir.o oldukça çalışkan ve yardımseverdir.
  2. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    İrem'cim biraz bekler misin ?
    Şimdi çeviriyorum sana...;)
  3. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    ŞEYMA: Her name is Şeyma.O tall and thin.Her has got yellow and long hair.Her has got hazel eyes.Şeyma is from Çankırı.She takes great pleasure from doing sports.She has got two sisters, and the names şevval and Seyda.Her brother name is Uğur.Her mother name is Hatice and her father name is Habib.She is very funny and great to be friendship.

Şeyma'nın son cümlesini yapamadım...Bu yaptıklarımdan bazılarıda yanlış olabilir...
    İnşallah işine yarar ve yaptıklarım doğru çıkar.;)
    _irem_ bunu beğendi.
  4. 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
  5. _irem_

_irem_ Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları: