çeviri

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde CemRe_fb tarafından paylaşıldı.

1. CemRe_fb

CemRe_fb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

''How can I, dressed in rags?'' asked Cinderella. The fairy smiled and waved her magic wand. Cinderella found herself wearing the most beautiful dress ever seen in the kingdom. Now we need to get you a coach. A real lady would never go to a ball on foot! said the fairy. ''Quick , get me a pumpkin!. She ordered. Of course said Cinderella rushing away. Then the fairy turned to the cat.

6.bölüm:
    ''You shall go to the ball in style. the prince will be enchanted by your loveliness. But you must leave the ball by midnight, because that is when the spell ends. Then your coach turns back into a pumpkin, the horses and coachman become mice again and you will be dressed in rags and wearing clogs instead of these dainty little slippers. Do you understand? said the fairy. Cinderella looked down at the beautiful, sparkling slippers she wore on her feet. ''Yes, I understand.''

Şimdiden Teşekkür Ederim cümleler ayrıntılı olursa çok iyi olur.:)
  2. CemRe_fb

CemRe_fb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok acil arkadaşlar..
  3. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    ''How, kendisinde, paçavralar giyinmiş olan ben yapabilir? ', Sinderella'yı sordu. Peri gülümsedi, ve, onun büyüsüne değneği dalgalandı. Sinderella, şimdiye kadar giysinin, krallığı gördüğü kendi en güzeli giymeyi buldu. Şimdi biz, sana bir faytonu almaya ihtiyaç duyarız. Gerçek bir hanım asla, bir topu ayağa gitmeyecekti! Periyi dedi.

''Quick, bana bir balkabağını al! . Emretti. Kesinlikle uzakta acele ettirirken söylenen Sinderella. O zaman peri, kediyi döndü. 'You, topu tarza gidecek. Prens, senin sevimliliğin büyülenecek. Ama sen, kadar topa gece yarısını bırakmalısın, o kadar, sihirin bitirdiği zaman olduğu için. O zaman senin faytonun, arkaya bir balkabağı, atları döner, ve faytoncu, yeniden fareler olur, ve sen, paçavralar ve az takunyalara terlikler bu sevimlinin yerine giymek giyinmiş olacaksın. Sen anlar mısın? Periyi dedi. Sinderella, güzelde aşağı baktı, onun, onun ayakları giydiği terlikler parlamak. 'tamam ben anlarım. '
    dudqu bunu beğendi.
  4. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    buldum insallah yardımcı olabilmişimdir ;)

Sayfayı Paylaş