çeviri

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde merve çınar tarafından paylaşıldı.

1. merve çınar

merve çınar Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0

ben bi araştırma yapıyordum da bi paragraf bi ingilizceye çeviriye yardımcı olurmusunuz acil!!

''geçen yaz tatilini mersinde geçirdim. tatilimin 2 ayı oradaydım. orada yazlığımız olduğu için hemen yazlığa gittik. hergün denize ve havuza gitmek sıkıcı olduğu için birgün tarihi yerleri gezmeye karar verdik .daha önce yaptığımız gibi önce KIZ KALESİ'nin karşısındaki kafede biraz eğlendikten sonra CENNET CEHENNEM'e gittik . oarada bitmek bilmeyen merdivenler vardı. önce hava soğuk yukarı çıktıkça sıcak oluyor eğlenceli bir gezinin ardından tekrar yazlığa döndük gece bitmek bilmeyen eğlenceler bizi bekliyordu. bir eğlence mekanına Bengü geldi. aradan bir kaç gün geçtikten sonra Hande Yener geldi. onu pek sevmememe ragmen iyi eğlendik. yaz tatilini çok güzel geçirdik ve sonra çanakkaleye geri döndük...''
    kaplan55 bunu beğendi.
  2. NuRcAn16

NuRcAn16 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    6
    I spent last summer vacation''in the myrtle. 2 months I was there for my vacation. there is now for our summer we went to summer. every day to go to sea and the pool was boring, we decided to visit the historical places someday. As we have previously done before in a cafe opposite the castle KIZ after some fun PARADISE went to hell. There were endless oarada stairs. As the cold weather warm up before going out again after the summer tour came to an entertaining night of endless entertainment was waiting for us. Bengü came to an entertainment venue. Hande Yener after a few days break came. I love him very much good had fun despite. We had a very nice summer holiday and then came back çanakkalede
    Lime"]umarım işine yarar kolay gelsin
    kaplan55 bunu beğendi.
  3. merve çınar

merve çınar Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol...
    kaplan55 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş