çeviri

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde crazy_gençlik tarafından paylaşıldı.

1. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bana sayfa 100 ile 102 nin çevirisi lazım !!! lütfen yardım edin .:confused::329::307:
  2. cadış

cadış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allahım yha o cok önmli degikl ki
  3. ben deniz

ben deniz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    metni yazarsan yardımcı olabilirim...
    crazy_gençlik bunu beğendi.
  4. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bea ne demek istiyosun sen ya ... yardımın dokunmuyorsa eger bir şey yazmayacaksın...yorum yapmayacaksın ilgisiz..
  5. crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    ben deniz biraz uzun da kitabı olan yardım ederse eger...
  6. ben deniz

ben deniz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

hadi bea ne demek istiyosun sen ya ... yardımın dokunmuyorsa eger bir şey yazmayacaksın...yorum yapmayacaksın ilgisiz..
    Genişletmek için tıkla...
    senin kitabından ben de yok!metni bilmeden de çeviri yapamam herhalde değil mi?
  • crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    tmm. yazmaya başlıyorum ............
  • crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    mr curiosity is talking about his experien and achievements.hello!I'm professor curiosity . I am 70 years old and I have always been interested in time travel.I have worked on a time machine for almost 55 years . my recent experiments have been very successful .on my last experiment we met GIANTS!don't you believe me ? read my assistant sally sharp's report on this travel . my professor set the time machine to 140 million years ago and we got into the time machine .after some time we opened our eyes with a strange feeling .when we stepped outside of the machine we were in the middle of a jungle.suddenly we heard a sound like thunder and turned around .I have seen a giant. shouted professor curiosity .I was too terrified to say a word or move . the giant didn't look friendly.before the giant moved professor got my hand and we jumped back into the time machine .he quickly set the time to present .we travelled back to our time.we were safe again .
  • crazy_gençlik

crazy_gençlik Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    şey yanlış oldu herhalde şimdi okuyunca anladım cnm ben o yazıyı sana degil HADİ BEA adlı arkadaşa dedim ............
  • ben deniz

ben deniz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    mr merak experien onun hakkında konuşurken achievements.hello Profesör am. Ben 70 yaşındayım ve hep travel.I bir zaman makinesi üzerinde neredeyse 55 yıl çalışmış olmak zaman ilgi olmuştur. benim son deneyler yapılmış çok başarılı. benim son denemeniz üzerinde biz DEVLERİ tanıştım! bana inanmıyor musun? Bu seyahat raporu asistanım Sally's keskin okuyun. benim profesör 140 milyon yıl önce zaman makinesi ayarlamak ve zaman makinesi içine aldım. biz garip bir duygu ile gözlerini açtı bir süre sonra. zaman biz ortasında vardı makinenin dışında basamaklı bir jungle.suddenly biz duyduk gök gürültüsü gibi bir ses ve döndü. bir dev gördüm. profesör merak bağırdı. ben de söylemek korkmuştum bir kelime veya taşıyın. dev friendly.before dev profesör geçti elime aldım ve geri zaman makinesi atladı bakmadı. o hızla günümüze kadar saati ayarlayın. geri bizim time.we tekrar güvenli seyahat edildi.

biraz Türkçe-İnglizce karışımı oldu ama bu kadar oluyor:D
  • Sayfayı Paylaş