Çeviri

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde AAHME tarafından paylaşıldı.

1. AAHME

AAHME Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardım edin çok acilllll!!!!

Aşağıdaki metinleri türkçeye çevirirmisiniz?
    Good evening!Today's discussion topic is this: "Was life better in the past?" We have four guests here in the studio and we are going to talk routines and habits.

I'm Emily.I used to work very hard.Ihad a lot of work to do at work and at home because we didn't have modern machines to **** us.We used to go out for shopping on saturdays and for picnics on sundays.I didn't use to stay at home.Now I don't want to go out because I am old.There are a lot of dangers in the streets.Those days were safer."
  2. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    1.metin

İyi akşamlar! Bugün'ün görüşme konusu budur:"Hayat geçmişde daha iyi miydi?"
    Bizim sütüdyoda 4 misafir var ve biz günlük hayat ve alışkanlıklardan konuşacagız..
  3. sema55

sema55 Üye

Beğenileri:
    683
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar! Bugünün tartışma konusu, budur:

[sadece bunu çevirebildim] not:Kendim çevirdim
    zorkız34 bunu beğendi.
  4. sema55

sema55 Üye

Beğenileri:
    683
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

1.metin

İyi akşamlar! Bugün'ün görüşme konusu budur:"Hayat geçmişde daha iyi miydi?"
    Bizim sütüdyoda 4 misafir var ve biz günlük hayat ve alışkanlıklardan konuşacagız..
    Genişletmek için tıkla...
    Ben, Emilyim. Ben, çok sıkı çalışırdım. Ben, işte ve evde yapmak için birçok işe sahiptim çünkü biz,
    zorkız34 bunu beğendi.
  • AAHME

AAHME Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Aşağıdaki metinleri türkçeye çevirirmisiniz?
    Good evening!Today's discussion topic is this: "Was life better in the past?" We have four guests here in the studio and we are going to talk about past routines and habits.

I'm Emily.I used to work very hard.Ihad a lot of work to do at work and at home because we didn't have modern machines to **** us.We used to go out for shopping on saturdays and for picnics on sundays.I didn't use to stay at home.Now I don't want to go out because I am old.There are a lot of dangers in the streets.Those days were safer."
  • Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Ben Emily.Ben cok calışırdım. Ben iş basında ve evde cok iş yaparım çünkü bizim modern makineler yok. Biz cumartesi günleri alışveriş yapmaya ve pazar günleri piknik yapmaya alıştık. ben evde kalmazdım. Şimdi çıkmak istemem çünkü ben eskidim. sokaklarda çok tehlikeler vardır.
  • Sayfayı Paylaş