Çeviri

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde Kbr__ tarafından paylaşıldı.

 1. Kbr__

  Kbr__ Üye

  Katılım:
  19 Aralık 2012
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  SNOOP DOGG
  Daha önce bu yöndeki iddiaları yanıtlamayan Snopp, geçtiğimiz hafta Chicago'da gerçekleşen "İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katıldı ve İslam dinini seçtiğini açıkladı.
  Dünyaca ünlü haber ajansı AP'nin abonelerine servis ettiği habere göre ABD'li siyahi Müslüman liderlerden Vaiz Farrakhan'ın konferanslarından çok etkilendiğini belirten ünlü rapçi, "Farrakhan'ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz" dedi.
  KENDİSİ İLAN ETTİ

  Chicago’da gerçekleşen "İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katılan Dogg hem para bağışında bulundu hem de İslam dinine geçtiğini açıkladı

  ONU ETKİLEYEN İSİM...

  Ünlü haber ajansı AP'nin haberine göre ABD'li siyahi Müslüman liderlerden 'Vaiz Farrakhan’ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rapçi, Müslümanlığa onun etkisi ile geçtiğini söyledi.

  Snoop Dogg, "Vaiz Farrakhan’ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi.

  Uyuşturucu kullanması ve hapis hayatı ile gündeme gelen ünlü rapçinin bakalım hayatında bundan sonra neler değişecek...

  ingilizceye çevirmemde yardımcı olursanız sevinirim.;)

Sayfayı Paylaş