Çeviriler

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde ecm_bal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63

Arkadaşlar artık çevrilmesi gereken metinleri buraya yazın... Ayrı ayrı konu açıp forum kirliliği yaratmayalım lütfen !!!

ayrıca sadece metni yazın yazdıktan sonra tekrar "yapın lütfen, yapan yok mu ?" gibi mesajlar atmayın... Yapan olursa yazar zaten..

İyi günler...
  2. By_KiLLeD*

By_KiLLeD* Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Friends are sometimes more important than our family as ** spend more time with them. For instance, ** do lots of things such as going shopping, doing some activities, keeping secrets and having fun. I've got lots of friends; ho**ver, I share different things with each of them. Emily, Angie and Rob are some of my friends, but they differ from each other in many ways.

I need Turkish lang. translate, please :)

More I'll add.
  3. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar bazen daha bizim aile daha onlarla daha fazla zaman harcamak da önemlidir. Örneğin, alışveriş gidiş olarak, bazı faaliyetler yaparken, sır saklama ve eğlenmek çok şeyler yapmak. Arkadaşlarımı çok var; ben her biri farklı şeyler paylaşıyoruz. Emily, Angie ve Rob bazı arkadaşlarım, ancak her çok yönden diğer farklı.
  4. By_KiLLeD*

By_KiLLeD* Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    I can turn with the **** of google :) , but google doesn't turn fully. I want a full translation. ??
    :D

Hocam teşekkürler fakat google vs. bende çeviriyorum , tam anlamlı bir tercüme istiyorum . Burdan anlam çıkartmak zor , şimdiden teşekkürler.
  5. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    En yakın arkadaşım handan

onunla 3 yıldır tanışıyoruz .aynı servis aynı okul aynı sınıf ve aynı sıradayız.2 yıldır en yakın arkadaşım . kumral gözlüklü zayıf ve çok tatlı biri . pasta ve poaça gibi şeyler yapmaya bayılır. ayrıca çokta komiktir. onunla vakit geçirmek gerçekten çok ****ur. bi sorunun olduğunda seni çok iyi dinler ve seninle birlikte çözüm arar. kısaca o bitanedir , iyiki varsın handan...

ingilizceye çevirir misiniz basit bi şekilde ?
  6. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    My best friend handan

** met with him three years . the same school and same class of service ** are also the same order . My best friend two years. one **ak and very s**et auburn glasses. loves to make cakes and things like . is also very funny. is really nice to spend time with him. When you listen to very good bi problem and find solutions with you to. it is simply s**etheart, there is good re handan
    meerve ve sivaslı hicran bunu beğendi.
  7. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Yıldızlı Yerde Ne Yazdığını Bilmediğimden böyle çevirdim.internetten çevirdim :)

My best friend handan

** met with him for 3 years. the same service the same school and same class are sitting in the same order
    .2 Years, my best friend. one **ak and very s**et auburn glasses. loves to do things like pasta and bagels. is also very funny. ur really **** to spend time with him. a problem when you listen very **ll and looks for solutions with you. It is a brief one, there are iyiki handan ...
    sivaslı hicran bunu beğendi.
  8. melıke_

melıke_ Guest

benımde bı arkadasımla ılgılı tanıtma yapmam gerekıyo ama bununla ılıglı nasıl yapcagıma daır hıc bı fıkrım yok ** odew pazartesı gunune lazım sızden rıca etsemmm bana ıngılızce olarak bı arkadas tanıtırmısınız ısımde ozgee olsun yardımlarınız ıcın sımdıden tesekur ederım
  9. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Sen Yaz Türkçesini..Biz İngilizceye Çevirelim :)
    ziret bunu beğendi.
  10. melıke_

melıke_ Guest

canım arkadasım özgem
    10 yıldır arkadasız onunla... lıseye kadar bırlıkteydık hep.Sımdı ayrı okullardayız ama sık sık gorusuyoruz.Yesıl gozlu,zayıf,cana yakın arkadasım.aynı zamna da arkadas canlısı ,sakın,sıcak kanlı.Her mutlu anımda yanımda olmusdur.Onunla bırlıkte vakıt gecırmeyı o kadar cok sevıyorum kı.Iyıkı varsın canım arkadasım.senı cok
    sevıyorummm
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş