çevirirmisiniz?

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde kroniköğrenci3 tarafından paylaşıldı.

1. kroniköğrenci3

kroniköğrenci3 Üye

Beğenileri:
    639
    Ödül Puanları:
    0

buraya bir hikaye koymuştum bi kısmını sağolsun buhar çevirmişti ama öbür kısmını çeviremedi.çevirir misiniz?

"Bu şekilde hepsiyle konuştum. Hiç biri ses ya da kanıt görmemişti. Tanık yoktu. O saatlerde bahçıvan tohum almaya gitmişti, aşçı komşudaydı, tuz istemişti. Şoför ise yedek lastik satın alıyordu.
    İçlerinden biri yalan söylüyordu, ama hangisiydi?
    Komşuyla konuşmuştum, komşu aşçı kadına tuz verdiğini ve sohbet ettiklerini söyledi. Bahçıvan gerçekten tohum almaya gitmişti. Şoför lastikçiden on dakikada dönemezdi. Araştırmalar yaptım, aradım, taradım ve beş ay sonra sonuca ulaştım.
    Bebek bakıcısı kıskanç bir kadındı. Her zaman Nina Howstader’i kıskanmıştı ve ona para ödülü çıkınca, sabah saat 8 sularında uyurken onu yastıkla boğarak öldürmüştü. Fakat kimsenin onu fark etmesini istemedi. Bu yüzden Nina H.’i sakladı ve herkese onun grip olduğunu söyledi. Bir eldivenle Nina H.’i yatağa yatırdı ve üstünü örttü. Herkes onu uyuyor sanacaktı. Odadan çıkıp kapıyı kitmişti ve anahtarı o ağacın dibine gömmüştü. O arada bahçıvan eve gelmek üzere olduğunu haber verdi. Bakıcı panikleyip camı kırınca boynunu yaralamıştı fakat bir kanıt daha bırakmıştı, camın içeriden kırıldığı belli oluyordu.
    Bebek bakıcısı Missy Griffin, üç ay sonra Pakistan’da bulundu ve adalete teslim edildi."

metin bu.
  2. kroniköğrenci3

kroniköğrenci3 Üye

Beğenileri:
    639
    Ödül Puanları:
    0
    hemen lazım ama en geç yarın

Sayfayı Paylaş