cevirisi iyi olanlar icerii !!!!!!!!!!!

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde oguz06 tarafından paylaşıldı.

 1. oguz06

  oguz06 Üye

  Katılım:
  25 Eylül 2008
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  A court on the same day granted Saab protection from creditors so that it can reorganize,perhaps becoming an independent company.Expectations aren't high,though,as the red for years.Like its parent company,Saab's problems are homemade,exacerbated but not caused by the financial crisis.Subsidizing Sabb would only postpone the inevitable at taxpayers' cost.

  Some may argue that insisting on free market principles may be easy when only 4,100 jobs are at stake.But the Nordic country has a population of just nine million,meaning that those 4,100 jobs would correspond to about 135,000 jobs in the U.S.,which is 33 times more populous.Including suppliers that could be at risk if Saab **re to crash,a total of 15,000 people might get laid off in S**den.In the U.S., that would translate into around 500,000 lost jobs.

  GM's other European unit,Opel.may be luckier.Some German politicians have raised the possibility of state aid to save the 26,000 Opel workers.But the debate on whether to dish out the £3.3 billion the car maker reportedly needs is not yet settled,''** need to rescue the country from the rescuers,''says Steffen Kampeter,the Christian Democratic parliamentary spokesman for fiscal affairs.

  If even the Socialist utopia of S**den chooses capitalism,perhaps the''rescuers''in Washington,Berlin and Paris may want to reconsider as **ll.


  cevirene cok tesekkurler simdiden
 2. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  internetten yaptım arada yaLnışLar oLabiLir..!;)cümLeLer saçma ama kendin düzeLtirsin ;)

  Aynı gün, bunun belki de ancak Saab sorunlarının ev vardır ve ana şirket, daha years.Like neden için kırmızı olarak yüksek olmadığı bağımsız bir company.Expectations olma yeniden düzenlemek için kredi kadar gelen Saab koruma verilmesi üzerine mahkeme tarafından mali crisis.Subsidizing Sabb sadece vergi mükelleflerinin maliyetle kaçınılmaz erteleme olacak.

  Bazıları serbest piyasa ilkeleri üzerinde ısrar Sadece 4100 işleri Kuzey ülke stake.But at kolay olabilir iddia Mayıs, bu 4100 işleri ABD'de olan 33 hakkında 135.000 işleri karşılık da anlamı sadece dokuz milyon nüfusa sahip Eğer Saab çarpışma oldu kere daha populous.Including tedarikçiler bu risk olabilir, 15.000 kişi olmak üzere toplam S ** den.In ABD'de, bu yaklaşık 500.000 kayıp işleri çevirmek de çıkardılar görebilir.

  Opel.may luckier.Some olarak Alman siyasilerin 26.000 Opel workers.But olup henüz yerleşmiş olduğu bildirildi ihtiyacı olan araç Maker YTL 3,3 milyar dışarı çanak konusunda tartışmalar kaydetmek için devlet yardımı yapılması olasılığını yükseltilmiş olması GM diğer Avrupa birimi, ''bir kurtarma ekipleri, ülkenin kurtarma gerekiyorsa,''Steffen Kampeter, mali işler Hıristiyan Demokrat parlamenter sözcüsü söylüyor.

  Eğer İsveç bile Sosyalist hayal, kapitalizm seçer belki Washington, Berlin ve Paris'te de yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz the''rescuers''in.
 3. megaturom

  megaturom Üye

  Katılım:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  4
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  sayfa 43 deki Atatürk and education çevirisini yaparmısınız (anadolu lisesi)
 4. kübra uzunca

  kübra uzunca Üye

  Katılım:
  10 Mart 2011
  Mesajlar:
  4
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ing ders sf 103 çevirirmisiniz

Sayfayı Paylaş