Çevirisine güvenen 116(doğru şekilde)

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde evrenoktem tarafından paylaşıldı.

 1. evrenoktem

  evrenoktem Üye

  Katılım:
  28 Mart 2011
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Çevirisine güvenenler english net ders kitabı sayfa 116'daki doğru bir şekilde çevirir misiniz? Çok saçma çevirmişler.
 2. thomasege

  thomasege Üye

  Katılım:
  2 Kasım 2010
  Mesajlar:
  45
  Beğenileri:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  O saçma çevirileri düzeltsene ben bunu hep yaparım
 3. birincibilgin

  birincibilgin Üye

  Katılım:
  6 Mart 2011
  Mesajlar:
  16
  Beğenileri:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  çeviri by the first bilginnn;)

  byrony nin en mutlu günlerinden biriydi çünkü o katıldığı beijing olimpiyatlarından bronz madalya kazanmıştı. byrony şimdi londra 2012 de altın madalya kazanmak istiyor.
  byrony kendinden emin çünkü britanya onun ülkesi ve burada rüzgarsörfü yarışmalarına çok katıldı. öyleki onun birçok deneyimi var byrony gerçekten bu sporu sever. ....
  byrony 2012 olimpiyatları için zor ve uzun saatlerce antrenman yapıyor. 15 yaş altı grubunun antrenörü. umuyoruzki onlar gelecekte bu sporla bizim yeni şampiyonlarımız olur.

  bir teşekkür yeterrr :eek:
  ssg, çılgın58 ve DiLan~ bunu beğendi.
 4. krallord16

  krallord16 Üye

  Katılım:
  29 Mart 2011
  Mesajlar:
  24
  Beğenileri:
  8
  Ödül Puanları:
  0
  O Pekin Olimpiyatları Bronz Madalya var çünkü bu Bryony Shaw hayatının en mutlu günlerinden biridir. Bryony, şimdi, Londra'da 2012 yılında Altın Madalya kazanmak istiyor. Britanya'da her ülke olduğu için ve o burada çok rüzgâr sörfü yarışmalarında yarıştı Bryony emindir. Bu yüzden, o tecrübe çok var. Bryony gerçekten bu sporu seviyor. Ben uzun yıllar zor uygulanan çünkü "ben su olmaktan ve serin, temiz hava solumak hissini seviyorum. Olimpik bir Bronz Kazanma harika. Ben bir hobi olarak 1998 yılında ailemle birlikte bu spora başladım. Biz, o zaman karar yarışmalara katılmak ve temas UKWA (Büyük Britanya Rüzgâr Sörfü Birliği). Elbette, başlangıçta hiçbir şey alamadı, ama biz arkadaş edindi ve deneyim kazanmıştır. i olunca 1999 yılına kadar ailemle birlikte uygulama devam. 16 yaşında 17 Şampiyonu altında Aloa ben ve birçok ulusal ve uluslararası rekabet yarıştı 2008 yılında, ben Olimpik Rüzgâr Sörfü Sınıf Neilpryde Rs de Bronz Madalya kazandı. Pekin'de bir spor ya da bir şey başarılı olmak istiyorsanız başka, sen gerçekten ne istediğini bilmesi gerekir. Ben bu çok önemli olduğunu düşünüyorum. "Bryony 2012 yılında Olimpiyatlar için uzun saatler için zor yetiştirir. Hâlâ 15 yaşın altında ve Güney Doğu Bölgesi Squad çalıştırıcı zaman bulur. Ileride bu sporda yeni şampiyonlar olacak umuyoruz.

  teşekkür yeter:D

Sayfayı Paylaş