Çizgi film karekterlerinin sonları...

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde merweee_1130 tarafından paylaşıldı.

 1. merweee_1130

  merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  25 Ekim 2007
  Mesajlar:
  338
  Beğenileri:
  98
  Ödül Puanları:
  0

  Red Kit:
  Vahşi Batı'nın bu gözü pek kovboyu Dalton Kardeşlerin ortancalarından Vilyım'la uygunsuz bir pozisyonda yakalandı. Sevenleri tarafından linç edilmek istenirken son anda kaçmayı başaran Red 1895 yılında atı Düldül'ü Masaçuset Sucuk Pastırma ve Et Mamulleri Fabrikasına satarak küçük bir kanoyla Amerika'dan Malezya'ya kaçtı. Bir daha da izine rastlanamadı.

  Kırmızı Başlıklı Kız:
  Anneannesini yiyen kurtla bu vahim olaydan 5 yıl sonra sade bir törenle evlendi. Dünyaevine nikahtan giren Kırmızı Başlıklı Kızın bu mutlu evlilikten Bobi Tobi ve Hüsrev adlarında 3 eniği oldu. Eşinin anneannesini yediği için vicdan azabından *****en Kurt sonunda tiner ve bali batağına düşerek intihar etti.

  Pamuk Prenses:
  Kendini öperek uyandıran beyaz atlı prensin azılı bir beyaz kadın simsarı olduğunu öğrendiğinde onun için artık çok geçti. Avrupa'da pek çok pavyon ve randevuevinde çalıştıktan sonra Orta Çağ Avrupasının fuhuş alemini anlattı.

  Peter Pan:
  Havada uçan karada kaçan bu kahramanımız uçmak ve kaçmakla bir yere varamayacağını anlayarak tövbeye geldi. Mistik Doğu'yu merak ederek yollara düşen genç adam gezisinin Anadolu durağında çok etkilendiği yurdumuza yerleşme kararı aldı. Erciş Pan Turizmin de kurucuları arasında yer alan Peter Pan birkaç yıl sonra Hac farizasını yerine getirmek için gittiği kutsal topraklarda taşlanan şeytandan seken irice bir taşın omurilik soğanını ezmesi sonucu hayatını kaybetti. Kabri Şattülarap'tadır.

  Pembe Panter:
  Şanlı panter ırkının karizmasını aleme papyon ettiği ve atalarının adını lekelediği iddiasıyla Kara Panterler Örgütü tarafından sokak ortasında hunharca parçalanarak öldürüldü. Sağlığında pembe rengi yüzünden "şööle bööleymiş yumurtaymış cillopmuş karpuzmuş hötöröfmüş" gibi iddialarla karşı karşıya kalan Pembe Panter aynı zamanda Mazlum-Der Kuzey Amerika Şubesi üyesiydi.

  Keloğlan:
  Can Kızla evlendikten 3 yıl sonra şiddetli geçimsizlikten ayrıldılar. "Benzini Şelden Akılı Kelden" düsturunun yaratıcısı olan Keloğlan kahramanlık dünyasından ayrıldıktan sonra bozacılık şıracılık tellaklık" gibi işlere girip çıktı. Bir dönem Yeniçeri Ocağına kaydını yaptıran kahramanımız Fındıkkurdu 1 adlı askeri tatbikatta kafasına mancınık taşı çarpmasıyla eğitim zaiyatı oldu.

  Cin Ali:
  Asıl adı Fehim Bilgeyts'tir. Çizgi diziden ayrılmasının ardından "Bunca Yıl Nasıl Çiroz Kaldım" adlı bir diyet kitabı yazdı. Bu eseri dönemin Hükümeti tarafından toplatılan Fehim Bilgeyts İstanbul DGM'de yargılanarak cezaevine konuldu. Cin Ali dizisinde oynadığı yıllarda rol arkadaşı olan Karagözlü Kuzu'yu mangal yaparak eşini dostunu rakı alemine çağırdığı ve dostunun derisini Türk Hava Kurumu'na vermediği iddiaları yüzünden zor durumda kaldı. Bir dönem Beşiktaş'ta futbol da oynayan Bilgeyts daha sonra **** Yürek **** Dumrul Baba Evi ve Ali Veli Kırtdokuz Elli gibi önemli Tv dizilerinin senaryosunu kaleme aldı.

  Supermen :
  Dünyayı kurtardı kurtardı ama kendini kurtaramadı . yere iniş sırasında duramayınca Karabük demir-çelik fabrikasının bacasına oturdu ...

  Yeşil dev Hulk :
  "madem yeşilim fotosentez yapabilirim" dedi sahra çölünde kolları açık vaziyette kavrularak feci şekilde can verdi ...

  Tarzan:
  Yaşlanınca Jane le beraber emekli oldu Belgrad ormanlarına yerleşti. Fakat yerleşmek için yanlış mekan ve zamanı seçtiğini çiftleşme dönemindeki erkek ayılarla karşılaşınca anlamış oldu. Allah tahsiratını affetsin

  Kedikadın:
  bir mart günü damda dolaşırken 3 erkek kedinin saldırısına uğradı. Kötü yola düştü. Daha sonra kendisini bu hayattan kurtaran bir van kedisiyle evlendi. Şimdi hayatına ev kedisi olarak devam ediyor.

  Temel reis:
  o süper kahraman değildi olamadı da zaten.. Yaş kemale erince ıspanakların arasında haşhaş yetiştirip sattığı ortaya çıktı.. O çizgifilmlerdeki ultra mega şeyleri ıspanak yediği için değil haşhaştan kafayı bulduğu için hayal olarak gördüğü anlaşıldı.. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde bir odada bakıma alındı. Saksıda çiçek yetiştiricem diye kenevir tohumu ekince elini kolunu yatağa bağladılar.. Şimdi ne halde kim bilir..

Sayfayı Paylaş