Çok eski...

Konu 'Tanışalım' bölümünde hilly tarafından paylaşıldı.

1. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba etüt odası üyeleri. Ben 2009 yılında bir ödev araştırması için bu siteyi bulmuştum. Hiç düşünmeden hemen üye oldum. Bir sürü sorulara cevap verdim, çoğu arkadaşlara yardım ettim. Çok iyi arkadaşlar edindim. Dobra olduğum içinde çok üye ile sorunlarda yaşamıştık. Beni bilen bilirdi burada. Ama sonrasında ne küslük kaldı, ne kırgınlık. Kısa bir süre içerisinde moderetör oldum. Bilgilerimi gece gündüz demeden diğer üyelere ulaştırmak için tıpkı diğer arkadaşlarım gibi bende sizler için çalıştık. Uğur, İpek, Eda, Ahmet ve sevgili Usta ve ismini unuttuğum bir çok arkadaşlarım... Sizlere tam 4 yıl sonra merhaba demenin mutluluğunu yaşıyorum. Hepinizin profillerine baktım. Kimisi benim gibi çok uzun süre uzun kalmış... Kimileri ise hala işinin başında. Buraya üye olduğum da lise 3 de idim. Şimdi bu sene üniversite son sınıftayım. Hayat işte çok çabuk geçiyor. Ben hepinize sonsuz sevgilerimi yolluyorum. Umarım hepinizin hayatı yolundadır. Eğer olur da mesajımı görürseniz yüzünüzün alacağı ifadeyi tahmin edebiliyorum. Sizleri çok özledim... Buranın kıymetini bilin arkadaşlar. Bakın ben aradan 4 yıl geçmesine rağmen unutmadım. Sizde umarım size bu kadar emek gösteren insanlara hak ettiği saygıyı gösteriyorsunuzdur umarım. Bu arada Usta; beni özel üye yaptığın içinde sana çok ama çok teşekkür ederim. Hakkımızı hiç bir zaman yemedin ve hep adil davrandın. Umarım sende iyisidir. Başarılarının devamını dilerim.
  2. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Gözüm bir yerden ısırıyor seni :)Kürkçü dükkanına hoş geldin :D
    Bizler aynen bıraktığın gibiyiz. Forumun eski canlılığı yok. Fosil olmak üzereyiz.
    rapgirl, tphilsteas ve hilly bunu beğendi.
  3. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
    Hoşgeldin tekrar.
    tphilsteas ve hilly bunu beğendi.
  4. `Crescent~

`Crescent~ Üye

Beğenileri:
    662
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Ankara
    Tanışmıştık sanki , öyle hatırlıyorum :) Bilge ben , hoşgeldin tekrar :)
  5. Moderatör Sümeyye

Moderatör Sümeyye Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.144
    Ödül Puanları:
    113
    Hoşgeldin , ben Sümeyye :)
  6. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63
    Ben de senden tam altı ay sonra üye olmuşum bu foruma -eski üyeliğime göre- , hatta eski üyeliğimde arkadaşlarım arasındaymışsın. Ben de 4 senelik üyeyim. Hayal kırıklığıyla söylüyorum ki forum eskisi gibi değil, yanlış hatırlamıyorsam iki sene önceydi sabaha kadar oturur forumla ilgilenirdim buradaki insanlarla sohbet ederdim sabah olunca yatardım ama artık gündüz bile kimse yok. Aramıza tekrardan hoş geldin. :)
    hilly bunu beğendi.
  7. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    Herkese teşekkür ederim, ciddi anlamda büyük bir değişiklik var. Evet hepimiz sabaha kadar bilgisayar başında otururduk ve sürekli ama sürekli sorulara cevap verip, yeni bilgiler paylaşırdık. Oyunlarımız bitmek bilmezdi. Çok kişiye ulaşmışız, buna adım gibi eminim. Birbirimizle ne kadar yakın olsak da uzak kaldık. E, hayat şartları malum... Etüt odası ne kadar değişirse değişsin, benim için hep bıraktığım gibi kalacak...
  8. White_Pearl

White_Pearl Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    19
    Yeniden hoş geldin, insan bazı forumlara uzun süre girince resmen bir yakınlık oluyor ki kaç sene geçse de aradan, yıllar sonra yeniden girebiliyorsun.. :) Geçen senelerde benim de gözüm takılır üye olmasam da bakardım cidden bayağı kalabalıktı bu forum, kimsenin olmaması yazık bir yerde..

Bu arada ben de Merve ve üniversite çömezi adayı olarak hangi bölümdesin, bayağı merak ettim. :)

**Koskoca BESYO yazısını nasıl fark edemediysem artık :D
    hilly bunu beğendi.
  9. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113
    Söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Çok memnun oldum. Ben Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu son sınıf öğrencisiyim.
    White_Pearl bunu beğendi.
  10. _melancholia_

_melancholia_ Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin Hanife ben :)
    tanıyorum seni aynı dönemdeydik seninle .. bende uzun zamandır uğramıyordum birkaç gündür burdayım :) Dediklerinize katılıyorum çok şey değişmiş buralara uğramayalı..
    Umarım gelişin daim olur .. Tekrar Hoşgeldin aramıza :)
    hilly bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş