çok garip bir olay +16

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde guzeldost tarafından paylaşıldı.

 1. guzeldost

  guzeldost Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  30 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.389
  Beğenileri:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  bu olay, marmara üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı bölümü’nü 1993 yılında bitiren dilek isimli bi kızın başından geçmiş.
  dilek bir gün okuldan çıkmış, durakta minibüs bekliyomuş. yalnız korkunç da yağmur yağıyormuş bu arada. kızın önüne bir araba yanaşmış. iyi giyimli, temiz yüzlü bi genç, "yanlış anlamayın n’olur. ben de yakın zamana kadar öğrenciydim. islanmayın, gelin ben sizi uygun bir yere kadar bırakayım" demiş. dilek kız, başta biraz tereddüt etmiş ama çocuğun iyiniyetine inanmış ve arabaya binmiş. yolda sohbet filan etmişler. hoşlanmışlar birbirlerinden. çocuk, "lütfen izin verin sizi evinize bırakayım. bakın yağmur da iyice hızlandı" demiş, dilek kabul etmiş taabi.
  sohbet iyice koyulaşmış. kızın evine gelmişler, bu arada telefon değiş tokuşu yapmayı da ihmal etmemişler. dilek çok etkilenmiş çocuktan. o hafta her telefon çaldığında yüreği hop etmiş, "ay benimki mi arıyo?" diye telefona koşmuş. ama arayan olmamış maalesef. dilek yüzünü kızartıp çocuğu aramaya karar vermiş, "belki numaramı kaybetmiştir, n’olucak ki ben arasam" deyip kandırmış kendini. telefonu ağlamaklı bi kadın sesi açmış. meğer teyze, bizim çocuğun annesiymiş ve hıçkıra hıçkıra, oğlunun trafik kazasında öldüğünü söylemiş. anlattıklarından dilek anlamış ki, çocuk onu bıraktıktan 5 dakika sonra yapmış kazayı. "keşke eve bıraktırmasaydım. benim bunun sorumlusu" diyerek hemen kendini suçlamaya başlamış. suçluluk duygusundan kurtulmak için teyzeden adresi almış, "en azından başsağlığına gideyim bari" diye düşünmüş. ziyaret ağlamaklı ve de yaslı geçmiş. ayrılma vakti geldiğinde iyice havaya giren kız, "bana oğlunuzdan bi hatıra verir misiniz? onu gerçekten çok sevmiştim" demiş. bunun üzerine anne içeriye gitmiş, döndüğünde elinde çocuğun kaza günü üzerinde olan gömlek varmış. üstelik de hala kanlar içindeymiş gömlek. dilek çok kötü olmuş, gömleğin niye saklandığı ve niye ona verildiği anlamsızlığına rağmen yine de kadını kıramayıp almış kanlı gömleği. ama eve gelir gelmez ilk işi gömleği yıkayıp, ütülemek olmuş. bütün gece gömleğe baka baka, zır zır ağlamış. sürekli de, "onu ben öldürdüm, onu ben öldürdüm" diye tekrar ediyomuş kendi kendine. artık ağlamaktan bi’tap düştüğünde gömleği yastığının altına koymuş ve yatmış. sabah uyandığında kendini daha iyi hissediyomuş. ama yastığı kaldırdığında bi de görmüş ki gömlek yine kanlar içinde. inanamamış bu duruma. "heralde dün o kafayla iyi yıkayamadım" diyerek yeniden yıkamış gömleği. ama ertesi sabah da hiç bi değişiklik yokmuş gömlekte, yine kanlar içindeymiş.
  bunun üzerine dilek kız girdiği ruhsal çöküntünün de etkisiyle bir hocaya gitmeye karar vermiş. çünkü başına gelen olayı mantıksal olarak bir türlü açıklayamıyormuş. çevresinden edindiği bilgiyle değerli bir insan olan rıza hocayı bulup olayı başından sonuna anlatmış. rıza hoca uzun-uzun dualar okuduktan sonra dilek e gömleği neyle yıkadığımı sormuş. dilek te tam iki kez deterjanla yıkadığını, ilk başta gömleğin temizlendiğini fakat sabah tekrar kanlar içinde olduğunu ağlayarak anlatmış. bunu duyan rıza hocanın gözleri faltaşı gibi açılmış ve ellerini dileğin kafasına dokundurarak aynen şunları söylemiş... "a benim saf kızım, hiç normal deterjanla kan lekesi çıkar mı? ace kullansana, hem renkli hem de renksiz çamaşırlarında!
  ceh.13, `Crescent~, öznur59 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
 2. AyŞeGüL!

  AyŞeGüL! Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  11 Şubat 2008
  Mesajlar:
  1.193
  Beğenileri:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  AY ALLAH'IM YA KOPTUM ACABA SONUNDA NE OLACAK DİYE MERAKLA OKURKEN :D BİRDE NE ÇIKTI ACE HA SÜPER YA:D:D
 3. фуля

  фуля Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  2 Kasım 2007
  Mesajlar:
  804
  Beğenileri:
  474
  Ödül Puanları:
  0
  tam ağlamak üzereyken güldük
 4. AyŞeGüL!

  AyŞeGüL! Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  11 Şubat 2008
  Mesajlar:
  1.193
  Beğenileri:
  19
  Ödül Puanları:
  0
 5. özgür_kız

  özgür_kız Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  17 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.719
  Beğenileri:
  371
  Ödül Puanları:
  36
  inanmıyorum ya:D:D:D
 6. MıstqhK

  MıstqhK Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  4 Kasım 2007
  Mesajlar:
  0
  Beğenileri:
  74
  Ödül Puanları:
  0
  BiLiyordum Bunu :D :D Gerçekten Çok garip bir oLay :D
 7. kenangs

  kenangs Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  0
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  o cevaptan sonra kızın yüz ifadesini görmek isterdim
 8. shewaa

  shewaa Üye

  Katılım:
  10 Şubat 2010
  Mesajlar:
  1.113
  Beğenileri:
  463
  Ödül Puanları:
  0
  İnanmıyorum ya!:D
 9. 2o12

  2o12 Moderatör Yönetici Moderatör

  Katılım:
  30 Ocak 2010
  Mesajlar:
  675
  Beğenileri:
  200
  Ödül Puanları:
  43
  Ya sonunda ibretlik birşey beklerken ..:D

  Acenin gelmesi beni kopardı xD
 10. selene

  selene Guest

  süpermiş
  aceyle yıkasana falan :D

Sayfayı Paylaş