coursebook sayfa 3 ve 8

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde derinnnn tarafından paylaşıldı.

1. derinnnn

derinnnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sayfa 3 ve 8 deki çevirilerin türkçesi lazım yardım edersenz sevinirim
  2. derinnnn

derinnnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen yardımmmmmm yarına kadar lazımmm
  3. sevda_aliş

sevda_aliş Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ya lütfen yardımmmmmm yarına kadar lazımmm
    Genişletmek için tıkla...
    forum kurallarına uy
  • Darkrose

Darkrose Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sayfa 8 :

Sayfa 8 'deki Metin :
    Fahari:Sürpriz! sürpriz! Senin Memleketin Rotterdamı sonraki Temmuz gelip Yapacağım.Çünkü Mimarisini ve Rotterdam hayatını öğrenmek için uzun bir zamana ihtiyacım var.Diğer şehirleri görmek için plan yapmadım.
    Janneke:hARİKA! rOTTERDAM DOĞRU YER.şİMDİ DE SEN BENİM SÜRPRİZİMİ DİNLE.üLKENİZİN mASAİ KABİLESİNE önümüzdeki Temmuz araştırma yapmak için geleceğim.
    Fahari: WOW! fantastik! Bu kabile hakkında neler biliyorsun?
    Janneke: Masai kabilesi iyi bir otantik kültür.Otantik bir elbise ve yaşam tarzı vardır.İyi korunmuş kültüre sahiptir.Erkekler iyi savaşçılar,sığır ve ailelerini korumak için öğrenirler (savaşmayı).
    Fahari:Her zaman aslan,çitalar,zürafalar,bufalolar,gergedanlar, Masai Kabilesinin evleinin yakınında görebilirsiniz.Kamera ve dğer ekipmanları unutmamalı.
    Janneke: Evet biliyrum.Ya sen?Rotterdam da ne yapacaksın?
    Fahari:İlk olark küp evleri gezerek foto çekeceğim.Erasmus köprüsünü ve Erasmus Üniversitesi'nin fotolarını çekeceğim.
    Janneke:Bu Çok güzel!Rotterdam modern binalar ve modern yaşam tarzının kentidir.
    Fahari: Ayrıca çarşılara da gidebilirim.
    Janneke:Evet, gitmelisin.Çünkü ülkeden, dünyanın her yerinden ürünler bulabilirsin.Rotterdam bir sürü şehrin farklı mutfaklardan, diller, renkler ve gelenekleriyle ayrı bir şehirdir.
    Fahari:evet. Bu kentin bir parçası olmayı seviyorum
    Janneke:Hollanda'nın bisiklet ülkesi olduğunu unutma.Bir bisiklet kirala ve şehir turu çek.Hatta yollarda Hollanda Kralını bisiklette görebilirsin.yAZ festivalleri,Laleler,Yel değirmenleri,müzeler sadece bazı konumlar bu modern şehri oluşturmakta.
    Fahari: Janneke bilgi için teşekkürler! Neden biz geziler için evleri değiştirmiyoruz?
    Janneke:Evet,Bu harika bir fikir.Ben senin evinde kalabilirim,sen de benim evimde kalabilirsin.
    Fahari & Janneke : Yaşasın!

:):)
    eliff01 ve DERYAOZEN bunu beğendi.
  • Sayfayı Paylaş