Dan Brown-Kayıp Sembol

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde HypeR tarafından paylaşıldı.

1. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0

Kitaplarda henüz eşine benzerine rastlamadığım kahraman Robert Langdon Dan Brown'un yeni kitabında tekrar karşımızda.

En kısa zamanda almaya çalışacağım. Şimdiden içim kıpır kıpır :)
  2. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabı okuduktan sonra yorumumuda ekleyeyim bari.

Öncelikle bazı şeylerden kolay etkilenen arkadaşlara kitabı önermiyorum. Çünkü masonluğu fazla ön planda tutmuş. Haliyle kafanızda birçok soru belirir.

Melekler ve Şeytanlar kadar iyi olmasada okunmaya değer olduğunu düşünüyorum. En azından bir sonraki sayfada ne olup biteceğini merak ediyorsunuz. Estetik zevk olarak haz alabileceğiniz bir kitap. Dan Brown'un kitaplarını yazarken ki hayal gücüne akıl sır erdiremedim. Çok şaşırtıcı...
  3. calısganemo_

calısganemo_ Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1
    melekler ve şeytanlar konusunda aynen katılıyorum.twilight ten sonra şu ana dek okuduğum en güzel kitaptı.ancak bu kitabını almak istemedim.konusu pek fazla ilgimi çekmedi.ayrıca melekler ve şeytanlardaki gibi heyecan içeren bir olay olduğunu düşünmüyorum.tabi bu tercih meselesi. :cool: :cool:
  4. U.K._Fatih

U.K._Fatih Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Fırsatını bulunca okuyup almak istiyorum ben şahsen. Bir de sormak istediğim bir şey var: Dan Brown'ın önceki kitaplarının hepsinde de aynı şey vardı-bayılırdım buna-: Son elli-yüz sayfaya kadar hain/kötü kahraman kim karar veremezdim, sonra birden anladığımı sanır, kesin budur derdim. Ama artık kitabın iyice sonuna geldiğimde bir bakardım; büsbütün ters köşeye yatmışım, hiç beklemediğim birileri çıkar suçlu ve öyle mantıklı sebepler vardır ki ağzımı açıp tek kelime itiraz edemem...
  5. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    da***own digital kale ve melekler seytanlar cok güzeldi okudugum onca kitapların içinde en begendiklerimden biri bunlardı ne anlatılmak isteniliyorsa anlasılıyor hayal gücüne hayranım bende alacam ya cok güzel kitapları..
  6. U.K._Fatih

U.K._Fatih Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke filmleri de o kadar güzel olsaydı.. İzleyen var mı? Ben sadece Melekler ve Şeytanları izledim gerçi ama biri daha sinemaya aktarılmış olsa gerek? Hangisiydi o?
  7. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabını okuduktan sonra filmler çok vasat geliyor bana. Çizgi film izliyormuşum gibi...

Ama Melekler ve Şeytanlar görsel olarak sansasyoneldi. Ona itirazım yok. xD
  8. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabın ingilizce versiyonunu arıyorum ama hala bulamadım kitapçılarda..:mad:

Teşekkürler Gökhan.;)
  9. U.K._Fatih

U.K._Fatih Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ağzının tadını biliyorsun ne diyeyim; bir kitabın orijinalini okumak gibisi yoktur;)
  10. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Kitabın ingilizce versiyonunu arıyorum ama hala bulamadım kitapçılarda..:mad:

Teşekkürler Gökhan.;)
    Genişletmek için tıkla...

İngilizce temelimiz çok sağlam olsa bende okuyucam ama birçok kitabın orjinal baskısını görmeme rağmen yeteri kadar iyi bilmediğim için almaya korkuyorum.

Türk çevirmenler bazı konularda çok vasat kalıyor. İngilizcesini aramana sevindim. :)

Bu arada kitap almaya üşenen arkadaşlar olursa kargoyla istedikleri her kitabı yollayabilirim. Birçoğunuz güvenmeyecektir tabi ama yapacağım konusunda garanti veririm. Ayrıca kargo ücretide benden. Niye böyle birşey yapıyorsun ki diyenleriniz olursa da Net üzerinde tanıştığım birçok kişiyle böyle şeyler yaptım ve halada yapıyorum. :)

Sayfayı Paylaş