Dayanamıyorum !

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde ??rock_eda?? tarafından paylaşıldı.

1. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Bu kaçıncı gün Allahım bu kaçıncı gece...Bu kaçıncı ay kaçıncı sabah.Dayanmak bu kadarmı zordu.Dayanamıyorum...!Bulamıyorum hiç bir çıkış canım acıyor çok acıyor.Allahım duy sesimi..!

Sevdama yeniliyorum kendime ve beynime hakim olamıyorum...Zaman ilerledikce nefes alamıyorum sanki.Üstüme geliyor saatler onsuzlugu hissettirdikce.Yüregimdeki bu ince sızı tüketiyor beni..Çok zorlanıyorum...!

Sevdamı sığdıramıyorum satırlara.Anlatamıyorum bu içimdeki ince sızıyı kelimelerim tükendi sanki.Tüm cümleler küstü..Şiirlerim bile terk etti beni.Senin en çok sevdigin şiir bile terk etti beni sevgilim....!

Sürdüremiyorum bu işkenceyi.Sen ! yüreğim...kalbim...canım...ince sızım..gözlerimdeki son ışığım...Söyle nasıl dayansın sensizlige bu bedenim.Aynalara bile bakmaya korkar oldum.Küfrediyor hepsi suratıma sensiz renksiz yüzüm...!

Çıkart sevgilim bu üstümüzdeki dayanılmaz acıyı.Senin kadar cesaretli..Senin kadar yürekli değilim yapamıyorum.Ne seninle ne sensiz dayanamıyorum...Sonu ölümse bu çaresizligin bitsin istiyorum.Özlemin yakarken yüreğimi yeter dayanamıyorum...!

Ah sevgili...Bırak suskunluğu degmesin ellerime başka bir el..Bakmasın gözlerime hiç bir göz senin baktıgın gibi...Haram olsun senden başka bir ten bana.Yırt at üstündeki çaresizligi...Ben çaresizim ama sen olma sevdigim..!

Suskunum...Çaresizim...ve yoruldum...! Ellerimi başıma dayayıp usul usul çöküyorum bulundugum yere...ve yalvarıyorum...Allahım duy sesimi...dayanamıyorum...!!!

Rabia BNR
  2. ~//ColourFul\\~

~//ColourFul\\~ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    0
    yazı ve şiirlerde başarılısın galiba

:)
  3. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre degilim geliştirmem lazım :) ama umarım iyiyimdir :)
  4. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    hep aynı konular bana sıkıcı geliyor
    kendini eleştirmen güzel.
    daha başarılı yazılar yazman dileğiyle..;)
  5. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş