Debbie Macomber - Bir Yumak Mutluluk.

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde Desert Rain.* tarafından paylaşıldı.

 1. Desert Rain.*

  Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  6 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  3.421
  Beğenileri:
  2.918
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]  Bir Yumak Mutluluk

  Romantik romanların büyük ustası Debbie Macomber kitapseverlere Bir Yumak Mutluluk adlı romanı ile yine mükemmel bir hayat hikayesi sunuyor.

  Her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkılan, hayatlarında her günü benzer şekilde yaşamaktan başka amacı olmayan insanlara her günün yeni bir mucize olduğunu ve hayalleri için mevcut hayatlarından kopmaları gerektiğini öğreten bu güzel roman herkese güzel bir hayat dersi sunuyor.

  Debbie Macomber bunu Bir Yumak Mutluluk kitabından şu cümle ile çok güzel anlatıyor. "Doğduğumuz andan itibaren hepimize birer yumak iplik veriliyor; bundan mutluluğun desenlerini örmek ise bizim elimizde…". Siz de mevcut hayatınızdan keyif alamıyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Kaybedecek bir şeyiniz yok fakat kazanacak çok şeyiniz olabilir…
  ARKA KAPAK BİLGİSİ

  Bir Yumak Mutluluk

  Geçmişte yaşadıklarım bana şunu öğretti: Hepimiz bu dünyaya, hayatımızı en iyi şekilde yaşamak için geliyoruz ve inanın bana, hayat saklanarak, umutsuzluklarla, pişmanlıklarla harcanamayacak kadar kısa. Dertler ve sıkıntılarla boğuşurken her gün, bir öncekinin aynısı gibi görünmeye başlıyor. Oysaki her yeni gün kendi mucizelerini de beraberinde getiriyor. Hem de enbeklenmedik anlarda...

  Doğduğumuz andan itibaren hepimize birer yumak iplik veriliyor; bundan mutluluğun desenlerini örmek ise bizim elimizde…

  “Macomber, gerçek kaderlerinin peşinden koşmak için eski hayatlarından vazgeçen insanların hikâyesini çok samimi bir dille anlatıyor.”
  Booklist

  “Hayatları birbiriyle kesişen dört kadın aracılığıyla insan ilişkilerine içten bir bakış.”
  Midwest Book Review

  “Macomber müthiş bir öykücü… Çizdiği karakterler son derece derin ve gerçekçi.”
  Publishers Weekly

  "Debbie Macomber yüreğiyle yazıyor.”
  Library Journal


  Özlem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş