Değişen kitaplar ve cevapları hakkında:

Konu 'Duyurular' bölümünde Murat AKSOY tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38

Bu yıl bazı kitaplarda değişiklik oldu. Bir çok üyeimizden bu konu hakkında sorular almaktayız. Şunu tekrar hatırlatayım: Sitemiz ödev sitesi değildir. Sitemiz öğrencilerin bilgilerini ve sorularını paylaştığı bir sitedir. Eğer sorularınızı bizimle paylaşırsanız muhakkak cevap veren birileri olur.
    Hazırcılığa ve kopyala-yapıştır'cılığa karşı olduğumuzu bilmenizde fayda var.
    Sizler bilgilerinizi paylaşın ki sizin bilmediğinizi bilenler de bilgilerini paylaşsın. Bus sayede sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
    Amacımız tam donanımlı bir Türk gençliği yetiştirme hususunda öğretmenlerimize yardımcı olmaktır.

Hepinize başarılar diliyorum...
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene gerçekten birçok değişen kitap oldu dil ve anlatımda da değişiklik var acaba sabit konuları düzenleyen arkadaşlar kılavuz kitaplarını yeniliyebilirler mi ?
  3. Lizard King

Lizard King Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    444
    Ödül Puanları:
    36

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

bu sene gerçekten birçok değişen kitap oldu dil ve anlatımda da değişiklik var acaba sabit konuları düzenleyen arkadaşlar kılavuz kitaplarını yeniliyebilirler mi ?
    Genişletmek için tıkla...
    Değiştirme şansımız var ama şuan için mümkün değil.Oradaki bilgileri 2 sene önce yazmıştık tek tek şimdi çoğumuz mezun grubu ancak konu olarak önde olan arkadaşlar cevapları yazabilirler şimdilik.
    Yapabileceğimiz pek birşey yok açıkçası
    Toгgαи bunu beğendi.
  • BLockeD

BLockeD Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    kılavuz yayınları dil ve anlatım 11. sınıf 2010-2011 eğitim öğretim yılı müfredatı çıktımı acaba bilenler varmı kırtasiyeye sipariş verdim ama büyük bir ihtimalle çıkmamıştır dedi.
    Adam Akıllı bunu beğendi.
  • memo_40

memo_40 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yeni cevaplar halen yayınlanmadı sanırım ?
  • Lizard King

Lizard King Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    444
    Ödül Puanları:
    36
    Bakın, anlamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım, cevapları koyacaz diye birşey yok burda, dünden beri bir sürü konu açıldı konuları kapatıp kapatıp silmek istemiyoruz ama anlayışla karşılayın bizi.
    Yeni cevapları şu an için eklemek mümkün değil ancak yapan arkadaşlar konu olarak önde olanlar foruma yazabilir.

(Hocam gereksiz mesajların çoğalmaması için konuyu kapattım)
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş