ders kitabı 102. sayfa çeviri yaptım!!!

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde gamze xd tarafından paylaşıldı.

1. gamze xd

gamze xd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Galip frankenstein, onun, İsviçre'ye ait olduğu üniversitede elektriği çalıştı, ve o, bir arada ölü vücut parçalarının olduğu bir bilim adamı koyulan oldu, ve o, bu insana yaşamın, onun, bu çirkin yeni yaratığın, onun ustası olarak galibi gördüğü çirkin bir yaratığı yarattığını oluşturduğunu verdi, ve o, onu sevdi
    Başta bilim adamı da, onların, arkadaşlar olduğu onu sevdi, ama sonra bilim adamı, onun yaratığıyla yaşamak için fazla korkutulandı, ve onu bıraktı
    Onun yaratığı, yalnız yaşadı, ama o, gizlice bir aileyi izledi, ve o, konuşmayı öğrendi, ve onun, bu aileye sevecen olduğunu okudu, ama o gizlice tabii sonra, onun, bir gün onlar ve onun, onun sadece, herkesten sevgiyi istediği insanlara kendine gösterdiği diğer insanlara güvenebildiğini hissetti, ama insanlar, onun, çok büyük olduğu ondan korktu, ve onun görünüşü, onların, canavara saldırdığı çok korkutandı
    Yoksul canavar, düşündü:
    'İnsanlar asla, beni sevmeyecek. Onlar her zaman, benden nefret edecek, ve ben her zaman, mutsuz olacağım
    Galibin olduğu ben geç çünkü o, beni yaptı, ve o, benim, gidecek olduğum ve onu bulacak olduğum beni bıraktı
    Canavar, galibi bulmayı istedi, ve o kazara, onun, williamı öldürdüğü galibin erkek kardeşi williamıyı karşıladı çünkü o, galip galibinin, çok üzgün olduğunu yaralamayı istedi, ve dağlara hissetmek için daha iyi canavarın, onu bulduğu ve dediği gitti:
    'Ben, benim, bir arkadaşı istediğim mutsuz ve çok yalnızım'.
    Galip, onu dinledi, ve dişi bir canavarı yapmayı kabul etti, ve o, onun, yeni canavarı yıktığı daha geç yaptı çünkü başka bir hataydı
    Canavar, onun, galibin en iyi arkadaşını öldürdüğü de ve onun kız arkadaş elizabeth galibinin babasının, öldüğü galibin yaşamını yıkmak için çok kızgın ve kararlaştırılmıştı çünkü o, öyle üzgündü
    Galip, canavarı öldürmeyi istedi, ve onu izledi, kuzey kutbuna bir gemi, onu kurtardı, ama fazla soğuktu, ve o, soğuktan öldü, o, ölmeden önce, o, geminin kaptanına bütün ythe hikayesini söyledi
    Canavarın, onun, çok üzgün olduğu galibin vücudunu bulduğu zaman çünkü onun ustası, onun, kendini öldürmeye söz verdiği ve onun, dediği ölüydü:
    'Ben sadece, benim, yaşamak için fazla mutsuz olduğum sevgi ve arkadaşlığı istedim
    mustafa B bunu beğendi.
  2. gamze xd

gamze xd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cümleler devrik kusura bakmayınız!!!!!
  3. masin

masin Üye

Beğenileri:
    27