ders kitabı-126

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde seqerlix tarafından paylaşıldı.

1. seqerlix

seqerlix Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar student's book kitabının 126daki çevirisini yapan varsa yardım edebilir mi ?

Career and Education
    one group of teenagers,nearly half-48% want to run their own business and only 1% is going to try to find a secure government job, because young people today want economic freedom and they want risks.41% believe that education and confidence are the keys to sucess, so they would like to go to college and have a good education.10% say they want to move abroad and work there to make more money.

Family and Home
    Another group respects marriage and the tratitonal family and believes that marriage and family are the key ambitions in life.

Ambitions and hopes
    The main ambition for 40% of these young people is marriage. 27% will try have successful careers, 15% want to be rich and only 18% have the ambition to be famous.

BU METNİ ÇEVİREN VARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ ?
  2. Lee-Moon

Lee-Moon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kariyer ve Eğitim
    çünkü gençler bugün ekonomik özgürlük istiyor ve risks.41% istiyorsan gençlerin bir grup, yaklaşık yarım% 48 ve% 1 kendi işlerini çalıştırmak istiyorsanız, güvenli bir hükümet iş bulmak için, gidiş olduğuna inanıyorum, eğitim ve güven Başarının anahtarları, bu nedenle de üniversiteye gitmek ve iyi bir education.10% bildiririm onlar yurt dışına taşımak istiyorsunuz ve daha fazla para kazanmak için çalışıyoruz.

Aile ve Ev
    Başka bir grup evlilik ve aile tratitonal saygı gösterir ve evlilik ve aile hayatında önemli emelleri olduğuna inanmaktadır.

Tutkular ve umut
    Bu gençlerin% 40 için asıl evlilik olduğunu. % 27 başarılı kariyer sahibi çalışacağız,% 15 istiyor ve sadece% 18 zengin olmak ünlü olmak hırsı var.

Bir teşekür yeter sevgili Türk :)
    Black anqeL bunu beğendi.
  3. GİZEMLİSEVDAM

GİZEMLİSEVDAM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptım vereyim
  4. GİZEMLİSEVDAM

GİZEMLİSEVDAM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Son süratle git, ve bir eğitim, gençlerden gruplar, neredeyse 48 buçuk%, onların kendi işini koşmayı ister, ve sadece 1%, emniyetli bir hükümet işini bulmayı deneyecek, çünkü genç insanlar bugün, ekonomik özgürlüğü ister, ve onlar, riskleri ister. 41%, eğitimin ve güvenin, sucesse anahtarlar olduğuna inanır, bundan dolayı onlar, fakülteye gitmeyi beğenecekti, ve iyi bir eğitime sahip olmak. 10%, onların, her tarafta hareket etmeyi istediğini der, ve para daha çok yapmak için oraya çalışmak.
    Aile, ve evde başka bir grup saygı evliliği ve tratitonal ailesi, ve evliliğin ve ailenin, yaşamda anahtar hırslar olduğuna inanır.
    Hırslar ve umutlar, bu genç insanların 40%i için ana hırsın, evlilik olduğudur. 27%, deneyecek, başarılı kariyerleri var, 15%, zengin olmayı ister, ve sadece 18%'in, ünlü olması için hırsı var.

BİR TEŞŞEKKÜR YETER
    Black anqeL bunu beğendi.
  5. GİZEMLİSEVDAM

GİZEMLİSEVDAM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cevabı bu yardım ede bildiysem ne mutlu bana
  6. Lee-Moon

Lee-Moon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet. Ben ingilizce bilmiyorum çeviriciden yapmıştım. Türkçede zayıf bende zaten :)

Sayfayı Paylaş