ders kitabı sayfa 114 çevrildi...

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde ebru mert tarafından paylaşıldı.

 1. ebru mert

  ebru mert Üye

  Katılım:
  20 Mart 2010
  Mesajlar:
  34
  Beğenileri:
  32
  Ödül Puanları:
  0

  The story of doctor genius
  james jackson was fifteen years old then he became a doctor. he was the youngest doctor in the country. he could read and write when he was two years old. he could speak three languages at the age of six. he could play the violin perfectly when he was seven. james spent all his time reading and writing. he passed all his exams at the age of nine and went to the university. at fifteen, he took his final exams and became a doctor. he was a doctor, but he didn't know how to play balls. nobody taught it to him. after his final exam, he walked through the park. when he came home, it was very late. he was very tired and dirty. "what happened to you?" his mother asked. "I met some six year old children. they were playing balls and they taught me how to play balls." he answered.

  Doktor dehasının hikayesi
  james jackson, on beş yaşında sonra onun, bir doktor olduğuydu. O, ülkede en genç doktordu. O, okuyabilirdi, ve onun, iki yaşında olduğu zaman yazabilirdi. O, altı yaşında üç lisanı konuşabilirdi. O, onun kusursuzca, yedi olduğu zaman kemanı oynayabilirdi. Kalabalıklar, onun bütün zaman okuması ve yazıyı harcadı. O, dokuz yaşında onun bütün sınavlarını geçti, ve üniversiteye gitti. On beşte, o, onun son sınavlarını aldı, ve bir doktor oldu. O, bir doktordu, ama o, topları oynamanın nasıl olduğunu bilmedi. Hiç kimse, ona onu öğretmedi. Onun son sınavından sonra, o, park boyunca yürüdü. Onun, eve geldiği zaman, çok geçti. O, çok yorgun ve kirliydi. "Ne, sana oldu"? Onun annesi, sordu. "Ben, bazı altı yaşında çocuğu karşıladım. Onlar, topları oynuyordu, ve onlar, bana topları oynamanın nasıl olduğunu öğretti." O, cevapladı.
  zahide02, marcos, elif3567 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
 2. elif3567

  elif3567 Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  21 Şubat 2010
  Mesajlar:
  10
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Vallahi çok teşekkür ederim.Bana büyük iyilik yaptın.Sana bir iyilik borçluyum.Söz bende sana birşey olduğunda yardım edeceğim.
 3. marcos

  marcos Üye

  Katılım:
  31 Mart 2010
  Mesajlar:
  11
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  0
  gerçekten çok güzelsin teşşekür lerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  :330:
 4. ebru mert

  ebru mert Üye

  Katılım:
  20 Mart 2010
  Mesajlar:
  34
  Beğenileri:
  32
  Ödül Puanları:
  0
  önemli değil sonuçta buranın kurulma amacıda o değil mi zaten birbirimize yardımcı olmak

Sayfayı Paylaş