ders kitabı sayfa 114 çevrildi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde seçil 1789 tarafından paylaşıldı.

1. seçil 1789

seçil 1789 Üye

Beğenileri:
    193
    Ödül Puanları:
    0

The story of doctor genius
    james jackson was fifteen years old then he became a doctor. he was the youngest doctor in the country. he could read and write when he was two years old. he could speak three languages at the age of six. he could play the violin perfectly when he was seven. james spent all his time reading and writing. he passed all his exams at the age of nine and went to the university. at fifteen, he took his final exams and became a doctor. he was a doctor, but he didn't know how to play balls. nobody taught it to him. after his final exam, he walked through the park. when he came home, it was very late. he was very tired and dirty. "what happened to you?" his mother asked. "I met some six year old children. they were playing balls and they taught me how to play balls." he answered.

Doktor dehasının hikayesi
    james jackson, on beş yaşında sonra onun, bir doktor olduğuydu. O, ülkede en genç doktordu. O, okuyabilirdi, ve onun, iki yaşında olduğu zaman yazabilirdi. O, altı yaşında üç lisanı konuşabilirdi. O, onun kusursuzca, yedi olduğu zaman kemanı oynayabilirdi. Kalabalıklar, onun bütün zaman okuması ve yazıyı harcadı. O, dokuz yaşında onun bütün sınavlarını geçti, ve üniversiteye gitti. On beşte, o, onun son sınavlarını aldı, ve bir doktor oldu. O, bir doktordu, ama o, topları oynamanın nasıl olduğunu bilmedi. Hiç kimse, ona onu öğretmedi. Onun son sınavından sonra, o, park boyunca yürüdü. Onun, eve geldiği zaman, çok geçti. O, çok yorgun ve kirliydi. "Ne, sana oldu"? Onun annesi, sordu. "Ben, bazı altı yaşında çocuğu karşıladım. Onlar, topları oynuyordu, ve onlar, bana topları oynamanın nasıl olduğunu öğretti." O, cevapladı.

tşk butonuna basmanız yeterli...

:)
    :shy:
    senem :), Be_Yourself, ramazan96 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. ebrulina

ebrulina Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bu inqilizceniN hepsi tam olarak çevrilmiyo ingilizce şekli biraz saçma ama yinede bana yardımcı oldUn çok teşekkürler ellerine sağlık ayrıca bu inqilizceDe bnm sorunm dİll
  3. marcos

marcos Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    reşşekür edeim
  4. cimbomlu_kız

cimbomlu_kız Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim..
  5. burki767

burki767 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba banada yardım edermisin lütfen ders k. sayfa 84-85 deki çeviri lütfen
  6. burki767

burki767 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen bu ödev hemen şimdi lazım lütfen arkadaşlar rica ediyorum
  7. cimbomlu_kız

cimbomlu_kız Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları: