ders kitadi 112 çevrildi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde seçil 1789 tarafından paylaşıldı.

1. seçil 1789

seçil 1789 Üye

Beğenileri:
    193
    Ödül Puanları:
    0

112 ingilizce:)

I have always been interested in flying.When I was a little child,I jumped off the walls and I tried to fly.
    After I grew up,I wanted to be a pilot,but I couldn't achieve my goal.I became a policeman.Then,I started parachute jumping courses.
    I loved parachute jumping and sky-diving.First,it was a hobby for me,but now I use it in my job,too.It is a part of my job.We sometimes have difficult missions and it is not possible to drive.Then,my friends and I jump out of a plane with our parachutesand complete the mission.People think that it is dangerous,but I think it isn't dangerous.If you follow the necessary steps and the security rules,it is safe.This activity needs special clothes and special equipment,of course.
    I love sky-diving because everything looks very good while I am flying.I can see beautiful white clouds,blue sky and green fields.
    The view is amazing.The world is fantastic and I feel very happy.
    There is a parachute jumping and a sky-diving show next month.Forty people from four planes are going to do sky-diving.I'll take part in this show and I am sure it'll be a good show.

112 türkçe:)

Ben her zaman, uçmaya ilgilendim. Benim, biraz çocuk olduğum zaman, ben, duvarlardan atladım, ve ben, uçmayı denedim.
    Ben, büyüttükten sonra, ben, bir pilot olmayı istedim, ama ben, benim amacımı başaramadım. Ben, bir polis oldum. Sonra, ben, paraşüt atlama kurslarına başladım.
    Ben, paraşüt atlaması ve gökyüzü-dalmayı sevdim. İlk olarak, benim için bir hobiydi, ama ben şimdi, benim işimde onu kullanırım, ayrıca. Benim işimin bir parçasıdır. Bizim bazen, zor misyonlarımız var, ve sürmek için mümkün değildir. Sonra, benim arkadaşlarım ve ben, atlarız, bizim parachutesandımızla bir uçaktan dışarı, misyonu tamamlarız. İnsanlar, tehlikeli olduğunu düşünür, ama ben, tehlikeli olmadığını düşünürüm. Eğer sen, zorunlu adımlar ve güvenlik kurallarını izlersen, emindir. Bu faaliyet, özel giysiler ve özel malzemeye ihtiyaç duyar, tabii.
    Ben, gökyüzü-dalan severim çünkü her şey, çok iyi bakar, ben, uçarken. Ben, güzel beyaz bulutlar, mavi gökyüzü ve yeşil alanları görebilirim.
    Görüş, şaşırtıyor. Dünya, fantastiktir, ve ben, çok mutlu hissederim.
    Atlıyor olan bir paraşüt vardır, ve gelecek ay gökyüzü-dalan bir gösteri. Dört uçaktan kırk insan, gökyüzü-dalan yapacak. Ben, bu gösteride yer alacağım, ve ben, onun, iyi bir gösteri olacak olduğu eminim.

:shy:teşekkür butonuna basman yeterli

senem :), masin, tranquil büşra ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  2. kül kedisi

kül kedisi Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    sayfa 112 31.etkinlik
    f
    t
    t
    senem :) ve ebru mert bunu beğendi.
  3. asyabadem