derste yaşanmış komik durumlar :D ANLATINIZ ;)

Konu 'Oyunlar' bölümünde Kübra'cıkk tarafından paylaşıldı.

1. Kübra'cıkk

Kübra'cıkk Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0

coğrafya dersi…
    *Hoca:Ankara Savaşı’nda Timur fillerini Çubuk Ovası’ndaki ormanlara saklamış.o zamanlar oralarda gür ve büyük ağaçlar varmış.şimdi ise gür ve büyük boşlular var…
    *Sınıf Doğrudur HOCAM …

+hocam ne defterini açıyoruz ?
    -bakkal defteri. zuhahahahah (kimsenin gülmediğini görünce fade out azalır ses)
    tamam hadi bakalım bu kadar güldüğümüz yeter şimdi derse geçelim.

Küçük beyinler kişileri konuşur, orta beyinler olayları, büyük beyinlerse fikirleri tartışır. Daha büyük beyinlerse matematikle uğraşır..

DEVAMI SİZLERDEN xD
  2. --RoYeM--

--RoYeM-- Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Bu defa farklı bir hocamız...kimyacı***8230;yabancılar özeniyor sanırım kendisi***8230;soru yazdıracak bize bekliyoruz***8230;
    *Hoca:Two mol,two hundred mililitre CaCl2***8230;
    *Sınıf[​IMG]oooo Hocam İngilizce de mi bilirdiniz siz?az değilsiniz haa

Coğrafyacı yine bi tür bitkilerin örnekleri saymakta***8230;
    *Hoca:Bir de zakkum var.zıkkımın kökü buradan geliyo sanırım***8230;zakkum bitkisinin kökü zehirlidir.komşularınıza ıspanak yemeği niyetine verebilirsiniz.adam onu yeyinceee***8230;
    *X:Ne alıp veremediğin var komşumuzla be adam***8230;

Biyoloji dersindeyiz ve en arkada oturan arkadaş biraz fazla çene yapmakta..hoca sinirlenir***8230;
    *Biyolojici:Nuh!!..Gel bakıyım şöyle en öne..Bi daha benim dersimde en önde oturucan sen!Seni burada görmezseeem***8230;***8230;..(utku cümlenin devamını getirir hemen)..
    *Utku: İçim yanar***8230;[​IMG]..

Merdivenlerden çıkarken,bu arada hocalar derse giriyorlar***8230;Geç kaldık derse..Coğrafyacı (yine coğrafyacı,hep coğrafyacı)arkadan derse yetişmeye çalışan telaşlı öğrencilere seslenir***8230;
    *Hoca:Hadi hadi uçak gidiyo,çufff çuff***8230;
    *Öğrenciler:***8230;!? Uçak ve çuf çuf artık nasıl bi bağlantı kurduysa aralarında[​IMG]

Coğrafya dersi,hoca dersi anlatıyor her zamanki çabalar içerisinde***8230;iğne yapraklı bitkilere örnek vermekte***8230;
    *Hoca:Kızılçam,karaçam,sarıçam,yeşilçam vb..Yeşilçam***8217;da genelde film çekiliyor ama neyse***8230;heheheh..
    *Sınıf:Aaaa hoca yine espri yaptı bak bak...yazın bunu da[​IMG]
  3. Kübra'cıkk

Kübra'cıkk Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Kopyala yapıştır tabi neyse o da güzel ( Fikirlerimiz aynı ) :D
  4. --RoYeM--

--RoYeM-- Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
  5. Zehr-i zakkum

Zehr-i zakkum Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    44
    Bizim orta okulda sosyal dersinde bir savaştan bahsediyordu hoca. Laf arasında bu yenilgiyi sindirememiş demişti sınıftan biri de hocam o zaman soda yok muymuş demiştii. hatırladıgım en komik anı bu... Bu arada bu anı netten bulma falan değil bariz yaşadığım bir durum :D
    ccennett bunu beğendi.
  6. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bir gün 8. Sınıfta, sırama doğru ilerliyordum. Ayağım takıldı, düştüm. Bu kadar. :D :D
    Çiğdem Eylül, ccennett, Gamze' ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. veqas

veqas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir gün derste bir arkadaşımız (erkek) çantasından birşey çıkaracaktı çıkarırken çantasından molped çıktı:D öğretmen bu arkadaşa bir soru sordu dedi ki eğer bu soruyu bilirsen senin 1 yıllık ped ihtiyacını karşılıcam:D
    Diego. bunu beğendi.
  8. sindi70

sindi70 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bide erkekmiş ha :D artık ne arıyorsa çantasında :D:D:D:D

bende bir anımı anlatıyım :

bizim okulumuz daha yeni yapılmıştı pek sıra oktu sınıflarda onun için sıralara ikişerli üçerli oturuyorduk
    hani sıra sıkışık ya pantolon giyen bir arkadasımın kağıdı yere düştü dur bekle dedim ben alıyım ama dinlemedi bide arkadan cırtt diye bi ses çıktı bütün sınıf gülme kırızine girdi ee tabi hocanında komiğine gitmişti kendini zor tutuyordu kızda utancından koşarak sınıftan ayrıldı :D:D:D
  9. Kübra'cıkk

Kübra'cıkk Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Gülmekten öldüm desem yalan olur sırıttım sadece ..

Okulda değilde ben 5 yaşındayken kaybolmuşum beni bi üst mahallede bulmuşlar .D (yaşanmış bi durum)
  10. merve436

merve436 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Derste yaşanan komik şeyler

Şimdi biz Fen yazılısındaydık. Sınavda herkes susmuştu kağıdını çözüyodu hoca ısıraların arasında dolaşıyodu hoca tam Tuğbanın yanındayken pıırt diye bi ses duyuldu :D :97:

Sayfayı Paylaş