DNA maketi

Konu 'Fen Bilgisi 8. Sınıf' bölümünde dişi aslan tarafından paylaşıldı.

1. dişi aslan

dişi aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar öğretmenim bana proje ödevi olarak DNA nın sarmal yapısının maketini yapmamı söyledi.:cold: bu maketi yapmak için bi tasarım bulmalıyım. maketi nasıl yapacağım hakkında fikri olan varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinirim.:eek:LÜTFEN KENDİ ÖDEVLERİNİZE OLDUĞU GİBİ ÖZEN GÖSTERİN ARKADAŞLAR BU BENİM İÇİN ÇOO..KKK ÖNEMLİ. sizinde maketlerle ilgili bir sorununuz varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum. aklıma bi fikir gelmediği için buraya danışmak istedim. BU MESAJIMI LÜTFEE.....NN CEVAPSIZ BIRAKMAYIN ARKADAŞLAR..!!:):) LüTFeNNn..!!!:D
  2. RaBiaNuR :P

RaBiaNuR :P Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

arkadaşlar öğretmenim bana proje ödevi olarak DNA nın sarmal yapısının maketini yapmamı söyledi.:cold: bu maketi yapmak için bi tasarım bulmalıyım. maketi nasıl yapacağım hakkında fikri olan varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinirim.:eek:LÜTFEN KENDİ ÖDEVLERİNİZE OLDUĞU GİBİ ÖZEN GÖSTERİN ARKADAŞLAR BU BENİM İÇİN ÇOO..KKK ÖNEMLİ. sizinde maketlerle ilgili bir sorununuz varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum. aklıma bi fikir gelmediği için buraya danışmak istedim. BU MESAJIMI LÜTFEE.....NN CEVAPSIZ BIRAKMAYIN ARKADAŞLAR..!!:):) LüTFeNNn..!!!:D
    Genişletmek için tıkla...
    arkadasım biz oyun hamurundan yaptık bu maketi dik durması için de tel yerlestirdik içine seker fosfat vb seyleride kürdana hamur sarıp oyun hamruna tutturduk hoca almasaydı keşke.. fotosunu koyabilseydim.. =)
    kolay glsin işin zor.. =D bir tesekkür ;]

Sayfayı Paylaş