Doğduğunuz Gün Aşkınızı Anlatıyor

Konu 'Astroloji' bölümünde *primadonna* tarafından paylaşıldı.

 1. *primadonna*

  *primadonna* Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2010
  Mesajlar:
  45
  Beğenileri:
  20
  Ödül Puanları:
  0

  Doğduğunuz Gün Aşkınızı Anlatıyor

  Örneğin ayın 4ünde doğduysanız kişisel numaranız “4″ demektir.

  Eğer çift rakamlı bir günde örneğin 15inde doğduysanız numaranız “6″ 1 + 5 = 6
  Ayın 29 unda doğduysanız kişisel numaranız “2″ 2 + 9 = 11 1 + 1 = 2 oluyor.

  Bencil birler

  Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşkhayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü “Hep ben hep ben!” diyorsunuz. Bu bencil yapınız insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

  Romantik ikiler

  Romantizm sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız almayı da öğrenmelisiniz.

  Flörtçü üçler

  Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu eğiliminizle hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.

  Tutkulu dörtler

  Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

  Değişken beşler

  Rüzgar gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera. Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var.

  Şefkatli altılar

  Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.

  Hayalci yediler

  Sevdiğinize tapıyor onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.

  Oyuncu sekizler

  Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.

  Cömert dokuzlar

  Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse eşinizi mutlu görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan çılgın ve vahşi bir yaratığa dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor.
  tumblr_ ve dogukan1997 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş