Dövme bu hale getirdi!

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde фуля tarafından paylaşıldı.

1. фуля

фуля Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    0

Tatilde koluna geçici dövme yaptıran 10 yaşındaki çocuğun başına bakın ne geldi?

Tatile geldiği Marmaris'te koluna geçici kına dövme yaptıran 10 yaşındaki İngiliz çocuk enfeksiyon kaptı. Doktorlar bu yaraların kalıcı olabileceğini söylüyor..

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Charlie W. (10), ailesiyle birlikte ülkesinde okulların tatile girmesi üzerine haziran ayında Marmaris'e tatile geldi. Tatilinin ilk haftasında koluna kınadan geçici dövme yaptıran Charlie W., İngiltere'ye dönmek üzereyken, bir başka yerde yeniden dövme yaptırmak istedi.

Ancak Charlie W.'ın, kınanın kurumasından birkaç saat sonra kolundaki dövme yeri şişmeye başladı. Aile 20 Haziran'da İngiltere'ye geri döndü ve sonraki 4 gün boyunca şişlik daha da arttı, ardından da su topladı. Annesi Pauline W. tarafından hastaneye götürülen çocuğun kolu bandajla sarıldı ve eğer düzelmezse yeniden kontrole gelmesi istendi. Ancak yaralar açılmaya ve sürekli iltihap akmaya başladı.

SANILANDAN DAHA ZARARLI

Bir ay boyunca tedavi nedeniyle derslerine devam edemeyen Charlie W., geceleri de yarası nedeniyle düzgün uyuyamadığını anlattı. Dövmenin artık pembe bir iz halinde kolunda kaldığını belirten doktorlar, aileyi, yaranın çocuğun kolunda sürekli yer edebileceği yönünde uyardı

Pauline W. olayın ardından, kınanın sanıldığından daha fazla zararı olabileceğini öğrendiklerini söyledi. Öfkeli anne, "Diğer çocukların da benim oğlumun yaşadıklarını yaşamasını istemiyorum. Lütfen kınadan yapılan geçici dövme konusunda gereken uyarılar yapılsın" dedi.

2. karamelek

karamelek Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    36
    bende yaptırıyorum Allahtan benim alerjim yok..çok kötü olmuş yazık çocuğa.ama birşey dikkatimi çekti dövmelerin ikiside farklı gibi geldi
  3. lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
    evet ya dövmeler farklı yani yaranın izi ile dövme aynı değil ;)
  4. фуля

фуля Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    0
    o kadarını bilemicem bakamıyorum artık resme baktıkça fenalaşıyorum benim kolum öyle olsa heralde çıldırırdım
  5. MaKeaTyTtö!

MaKeaTyTtö! Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    16
    Bence de bunalr kesinlikle aynı dövme değil... Kötü olmuş ama yaa...
  6. zehra

zehra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    16
    yazık ya... ya dövme aynıdır da enfeksiyon kapmışya ondan şekli değişti heralde..:D
  7. seda_66

seda_66 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bencede dövmeler aynı değil
  8. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları: