Dünyanın en hızlı ekran kartı: ATI RADEON HD 5970

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Red tarafından paylaşıldı.

1. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0

ATI Radeon HD 5970: İşte dünyanın en hızlı ekran kartı ve detaylarıyla tüm özellikleri.
    ATI Eyefinty ile üç monitör destekliyor

İnanılmaz hız aşırtma potansiyeliyle oyun tutkunlarının DirectX 11 üzerinden muazzam performansa erişmesini, oyun deneyimini ATI Eyefinity teknolojisiyle genişletmesini, ATI Stream teknolojisiyle hızlandırmasını sağlayan yeni ekran kartı çıktı: ATI Radeon HD 5970

AMD yaptığı bir açıklamada, ödüllü ekran kartı serisinin amiral gemisi ve dünyanın en hızlı ekran kartı olan ATI Radeon HD 5970 ekran kartını tanıttı. Yeni üst düzey model, dünyanın Microsoft DirectX 11 teknolojisini ve ATI Eyefinity çoğul ekran teknolojisini destekleyen ilk ve tek ekran kartı ailesine ekleniyor.

En ağır PC oyunlarını en yüksek çözünürlükler ve görüntü kalitesinde oynatmak için tasarlanan ATI Radeon HD 5970, ATI Overdrive teknolojisinin mümkün kıldığı hız aşırtma potansiyeli sayesinde, kartın gücünün son damlasına kadar kullanılmasına izin veriyor. Perakende satış noktalarında ve kanalda satışa sunulan ATI Radeon HD 5970, aynı zamanda yeni Alienware Area-51, Area-51 ALX ve Aurora masaüstü bilgisayarlarda da bulunacak.</B></STRONG></I></U>
  2. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Ben bu ekran kartından kullanıyorum. Çok memnunum.Herkese tavsiye ederim.
  3. karbey11

karbey11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hp Pvilion dv6-1270et sanırım ati hd 4530 ekran kartı kullanıyor ati ekran kartı + amd işlemci oyun zevki için vazgeçilmez...tek sorunu ısınma onuda notebook cool pad lerle gideriyorum neyse konuyu başka yerlere çektim sanırım iyi forumlar
  4. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0
    işlemcilerin içindeki soğutum sisteminden bahsetmiyecem... aldiğin ekran arti 2.else yada 0 olsa bile ekran karti özelliklerini bilmiyorsan ısınma yapaninida alirsin patlama yapaninida ;)
    Okeanus bunu beğendi.
  5. ozkn

ozkn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    16
    Bellek hızı 4800 mhz DDR5
    GPU hızı 850 mhz
    Grafik bellek 2GB
    Bellek yolu 2*256 bit
    En az 650w power
    Fiyatı ise 1200 tl civarıdır
    Fabrika çıkışlı OC ludur.
    Bu kartı alıpta sadece messenger ve facebook a giren adama acırım :)
  6. Mustafa09

Mustafa09 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bir ekran kartı ama çok pahalı.O fiyata 0 PC alınır

Sayfayı Paylaş