durum fena

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde bilgecan tarafından paylaşıldı.

1. bilgecan

bilgecan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar beni aranızdan hatırlayanlar olucaktır.bir önceki konu başlığım "ihtiyacım var" hikayemi orada anlatmıştım.şimdi sizlerden tekrar yardım istiyorum.en son olayı paylaşıyım ve kendi düşüncemde bana yardımcı olun

bizim bir sigorta dükkanımız var.bende orada çalışıyorum.bilgisayarda oyalanırken birden kafamı öylesine sola çevirdim yani yola sonra yürüdüğünü ve bana baktığını gördüm ve yanında bir çocuk vardı maximum 2-3 saniye sonra kafasını çevirdi geçti ve görüş mesafem bitti.sonra kalpte ani bir çarpma olmaya başladı heyecanlandım onu yeniden gördüğüm için mutluydum bu hoşuma gitmişti yanındaki çocuk umrumda bile değildi.sonra sakinleştim artık olmayacağını bildiğim için hiç birşey yapamıyorum.şu sıralar bir mesaj atasım konuşasım var ama kendimi tutmaya çalışıyorum.İşte tam burada sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Nasıl yapmalıyım? birde aklıma takılan ve sinirimi bozan bir olay madem görüşmek istemiyor madem konuşmak istemiyorda neden içeri gözümün içine baktı neden benim orada olduğumu bile bile ordan geçiyor ve yanında çocuk varken.Allah'ım sen benim aklıma mukayet ol Yarabbim bu kandil gecesi sen bizim hepimizin yardımcısı ol.Hepimize güç ver Yarabbim

Sayfayı Paylaş