Düzeltmen Olsam!!

Konu 'Türkçe 8. Sınıf' bölümünde MrCaMpEr tarafından paylaşıldı.

1. MrCaMpEr

MrCaMpEr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kıymetli ve değerli Ahmet,
    Nasılsın?iyi misin? sağlığın ve sıhhatin yerindedir inşallah.Bana sorucak olursam ben de iyiyim.Birkaç zamandır karşılıklı mektuplaşamıyoruz.En son mektubunu aşağı yukarı bundan tam yedi ay önce almıştım.Benim mektuplarımda herhalde sana kesinlikle ulaşmıştır.
    En son mektubunda derslerinin iyi olduğunu söylüyordun.Bu başarına hangi sebepler yol açtı.Her gün ders mi çalışıyorsun?Bu yüzden mi başarılısn ? Senin başarılarını duymak beni öyle mutluluk veriyor ki anlatamam.Sen benim için diğer arkadaşlar arasında hep ayrılıklıydın.Ağaç bayramından birlikte diktiğimiz ağaçları hatırlıyor musun?Şimdi onlar kocaman oldular.Dallarında kuşlar ötüşüyorlar.Bahar olduğunda ağaçlar çiçek açarlar ve ben hep seni hatırlarım.Mutluluktan gözlerim fal taşı gibi açılır.
    Neyse hep ben kendinden bahsettim.Senin oralarda ne yok ne var?Orada havalar soğukmuş.Haberlerde hava sıcaklığının geceleyin sıfırın altında -20 derece olduğu söyleniyordu.Burada herkes buna inanmak istemiyor.Orası coğrafi ve iklim açısından buradan çok farklıymış.Yılın üç ayı sürekli,daima kar yağarmış.Öyle mi?
    Ahmet fazla mektubu uzatmayıp kısa kesiyim.Çünkü zaten senin işlerin çok fazla ders çalışıyorsun.Zaten benim yazdıklarımı değil okumak,anlamak bile imkansız.Onun için kusura bakma.Kısa zamanda en acele mektubunu bekliyorum.Seni seviyor ve başarılar diliyorum.

Arkadaşalar burdaki anlatım bozukluklarını bulup yazarmısınınz? ACİLLLLL
    :)
  2. MrCaMpEr

MrCaMpEr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen yardım edin yarına

Sayfayı Paylaş