E-Mail :) Oku Derim

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde _sadem_ tarafından paylaşıldı.

1. _sadem_

_sadem_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir...
    Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi, yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür:
    Kime : Sevgili karıma
    Konu : Yeni ulaştım.
    Tarh : 14 Mayıs 2009

Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. seninde kayıtların hazır. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
    Not : Burası çok sıcak. : )
    dokman, sema55, Esarre_Timm ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. rockqenci

rockqenci Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler güzelmiş :) xD
  3. iyilik perisi

iyilik perisi Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim çok güzelmiş:)
  4. abidikqubidik

abidikqubidik Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir...
    Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi, yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür:
    Kime : Sevgili karıma
    Konu : Yeni ulaştım.
    Tarh : 14 Mayıs 2009

Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. seninde kayıtların hazır. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
    Not : Burası çok sıcak. : )
    Genişletmek için tıkla...

fena diil:330:
  • harmione

harmione Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    süpermiş.)
  • bez-97

bez-97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok beğendim...♥♥♥

Teşekkürler..♥♥♥
  • dosey

dosey Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    durun:size korkunç bir hikaye anllatayım :D
  • dosey

dosey Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Işıkları açmadığın için memnun musun? İngiltere'de okuyan iki Türk kızı yurttta aynı odada kalıyorlarmış. Bir gece kizlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş. Diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama daha yurttan 100 metre falan uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini unuttuğunu farketmiş. Odaya geri dönmüş tabiyatıyla. Kapıyı açtığında ışıkların kapalı olduğunu görmüş. "Banu yattı heralde" diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa karanlıkta kitabını aramış. Bulamayınca da, "Şimdi kızcağızı rahatsız etmeyim, nasılsa arkadaşımda aynı kitaptan var. İdare ederiz artık" deyip çıkıp gitmiş. Ertesi sabah sınavdan sonra odasına döndüğünde bir de ne görsün! Oda baştan aşağı kan içinde! Arkadaşının vücudu da parçalar halinde oraya buraya dağıtılmış. Duvarda da (muhtemelen kızın kanıyla yazılmış) bir yazı varmış: "Aren't you glad, you didn't turn on the lights?" (Işıkları açmadığın için memnun musun?)
  • Sayfayı Paylaş