Egiad İlkokulu'nun Çok Amaçlı Salonunu Törenle Açıldı

Konu 'Milli Eğitim Bakanlığı' bölümünde Moderatör Barış tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Barış

  Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.587
  Beğenileri:
  1.459
  Ödül Puanları:
  113

  Ege Genç İş Adamları Derneği'nin 2004 yılında eğitim-öğretim hayatına kazandırdığı ilkokula yaptırılan çok amaçlı salon, Vali Cahit Kıraç tarafından açıldı.

  Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD) İlkokuluna yaptırılan çok amaçlı salonun açılışı gerçekleştirildi. Açılışa İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, Urla Kaymakamı Şehmus Günaydın, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Prof. Dr. Mustafa Güden, Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Uysal, Urla Belediyesi Başkan Yardımcıları Erhan Kıpkıp ile Mehmet Maraba, EGİAD üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

  EGİAD İlkokulu Müdürü Fethi Ahmet Çelik, yaptığı açılış konuşmasında Ege Genç İşadamları Derneği'ne katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

  EGİAD 11. Dönem Başkanı Temel Aycan Şen ise, amaçları ve misyonlarının başında eğitime destek olduğunu vurgulayarak, 2004 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışladıkları okula yeni hizmetler sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  Urla Kaymakamı Şehmus Günaydın, EGİAD üyelerine Urla'da eğitime verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ederek, ülkelerin gelişmesinde eğitimin önemini vurguladı.

  İzmir Valisi M. Cahit Kıraç ise, birçok açılışa katıldığını ancak en tatmin edici açılışların eğitim için yapılan açılışlar olduğunu vurguladı. İzmir'de 8 tıp fakültesinin olduğunu belirten Kıraç, sağlık temalı EXPO'nun İzmir'e olan katkısına değindi. Vali Kıraç, Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerin doğru yolda ilerlemesi için sorumluluklarından en büyüğünün çalışmak olduğunu vurguladı. Kıraç, Ege Genç İşadamları Derneği'ne, Urla'ya ve İzmir'e yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

  Konuşmaların ardından çok amaçlı salonun açılış töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından İzmir Valisi Cahit Kıraç,

  Ege Genç İşadamları Derneği Başkanı Temel Aycan Şen'e katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

  Çok amaçlı salonun yapımında katkısı olan Ergun Abalıoğlu, Efe Kumova, Erim Yücel, Banu Bakkaloğlu, Mert Aras, Mutlu Cangünel, Deniz Sivri, Erim Örge, Levent Akgerman, Gafur Alişer, Uğur Barkan, Eren Esen, Yağız Serter, Tahir Akın, Aşkın Baysal, Yamaç Ünsal, Nazif Ulusoy, Kazım Bayraktaroğlu'na teşekkür plaketleri EGİAD Başkanı Temel Aycan Şen tarafından verildi. Alıntı

Sayfayı Paylaş