Elveda Derken..

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde burcu.1214 tarafından paylaşıldı.

1. burcu.1214

burcu.1214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Birgün önce seviyorum derken.Biranda değişti kararın.Neydi seni vazgeçtiren?Neydi Sevgilim seni benden bir kerede koparıp alan?Yıkıldı bütün hayallerim,bitti bütün ümitlerim..Bana bıraktığın sadece küçük bir elveda oldu.Bıraktın beni benliğimle başbaşa.Hiçbir açıklama yapmadan gidiyorsun.Gözlerinde sevdiğim ışık,ellerinde terkediğinin titreyişi,Benimse akan gözyaşlarım gitme dercesine süzülüyor yanaklarımdan.Hala seviyorum diyosun,sevsen gidermiydin Sevgilim..?Beni terkedermiydi MELEĞİM..?Bitti diyerek titreyen ellerini çekip aldın avuçlarımdan.Son kez ''Bitti Sevgilim''diyişin hala çınlıyor kulağımda.Uyuyamıyorum sensiz,Yatağımın sol yanı hep boş Sevgilim..İçimde bir boşluk,Sensizliğin acısı,Sensizliğin üzüntüsü,Belkide yalnız kalmanın burukluğu..Özledim her sabah kollarında uyanmayı,Özledim gözlerime bakarak ''Günaydın Meleğim''diyişini,Özledim bitanem ellerini,Özledim Sevgilim Bedenini...Çok uzağımdasın artık beni duymassın,Unuttun belkide Meleğim,Hatırlamassın..Hani sen hep derdin ya,''Sen Bitanesin''Bitanen burda Sevgilim,Peki sen
    NERDESİNN...??

Burcu Sedefoğlu :)
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Şubat 2009
  2. rap güzeli

rap güzeli Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş oLmuş fakat, biraz daha imge çaLışırsan daha güzeL oLacak ;) tebrikLer kanayan yüreğine...
  3. deniz_yağmur

deniz_yağmur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım sevda yüzünden ağlayan bi kalbin var tebrikler çok güzel olmuş
  4. seda

seda Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    6
    tamda benim hissetiğim şeyler...
    gerçekten çok güzel olmuş yüreğine sağlık...

Sayfayı Paylaş