En gıcık cevaplar

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde Desert Rain.* tarafından paylaşıldı.

1. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

En gıcık cevaplar :p

Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:
    - Yemek ister misiniz efendim?
    Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:
    - Seçeneklerim neler?
    Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:
    - Evet veya hayır.

3 üncü

Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük bir tavuk bulamayınca, onu izleyen reyon görevlisine söylendi:
    - Bu tavukların daha büyük olmaları mümkün değil mi?
    Görevli tonton teyzeye takılmadan edemedi:
    - Mümkün değil teyze, onlar ölü.

2 nci

Kamyon sürücüsü "dikkat, alçak köprü" ikaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti. Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı. Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik/kurtarma ekibi nihayet geldi. Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda, sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu:
    - Köprüye sıkıştınız, he?
    Sürücü canı burnunda homurdandı:
    - Yo, köprü taşıyordum, mazotum bitti.

1 inci

Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.
    - Sizi bütün gün bekledim.
    Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.
    - Anlıyorum memur bey. Elimden geldiği kadar hızlı gelmeye çalıştım ben de.
    Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu!

€YLÜL, abidikqubidik, Beyaban.. ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. etutcu_kız

etutcu_kız Üye

Beğenileri:
    452
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

En gıcık cevaplar :p

Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:
    - Yemek ister misiniz efendim?
    Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:
    - Seçeneklerim neler?
    Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:
    - Evet veya hayır.

Genişletmek için tıkla...

:D
    Süper !
    ayceNuR bunu beğendi.
  • Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

1 inci

Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.
    Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.
    Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu!

Genişletmek için tıkla...

Hah :)
    Tatlım süper ya =D
  • Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım .. tam bizlik cevaplar :p
    darkness angel bunu beğendi.
  • Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
    :)
  • Esarre_Timm

Esarre_Timm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kamyon sürücüsü "dikkat, alçak köprü" ikaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti. Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı. Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik/kurtarma ekibi nihayet geldi. Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda, sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu:
    - Köprüye sıkıştınız, he?
    Sürücü canı burnunda homurdandı:
    - Yo, köprü taşıyordum, mazotum bitti. ;););)

Koop Kooopp xDéé

• şanışer

şanışer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İğrénç FıkRa :D

Savaşın en zorlu , en çatışmalı geçtiği günlerden birinde komutanın biri sabah erkenden kalkıp nöbet tutan askerleri kontrole çıkmış . Bir de bakmış ki askerlerden biri yerinde yok . Hemen aramaya koyulmuş . İlerde bir çalılığın arasında mıçarken görmüş . Askerin ağaca astığı tüfeği hemen alarak askere doğrultmuş ve hemen yaptığı şeyden bir parmak yemesini emretmiş . Asker çaresiz denileni yapmış . Komutan bu sana ders olsun bir daha nöbet yerini terkettiğini görürsem cezan kurşuna dizilmek olacak demiş ve tüfeği askere vererek geri dönmüş . Tam o sırada asker tüfeği komutanına doğrultmuş ve kendisininde aynı şeyi yapmasını yoksa onu oracıkta vuracağını söylemiş . Komutan bakmış ki asker ciddi istemeyerekte olsa bir parmakta o yemiş . O sırada düşman askeriii diye bir alarm duyulmuş ve herkes bir yerlere siper almış . Tabi bu arada komutan bu askeri bir daha görememiş . Uzun bir zaman sonra savaş bitmiş ve komutan savaştan sağ çıkan askerleri toplayarak tek tek terhis ediyormuş . Sonra bir askerin önünde durarak sanki seni bir yerden tanıyorum demiş . Asker sırıtarak tabi efendim bir sabah beraber kahvaltı yapmıştık demiş .;)
    öğrenci kız ve Esarre_Timm bunu beğendi.
  • şanışer

şanışer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tükürük

Mehmet beyin bir hizmetçisi varmış..bu hizmetçi çok iyiymiş ki bir kahveyi üçüncü kattan birinci kata hiç dökmeden getiriyormuş..bir gün eve gelen bir misafir sormuş.. nasıl yapıyorsun söyle de bende hizmetçime önereyim demiş..kadın: -çok basit üçüncü katta bir yudum alıyorum birinci kata gelince içine geri tükürüyorum köpüğü daha bir artıyor..demiş…
  • P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    :):) hahaha
  • ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0
    Hahaha :D :D 2. ye bittim :D
  • Sayfayı Paylaş