En komik fıkralar burda girde bak

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde emrekurt tarafından paylaşıldı.

1. emrekurt

emrekurt Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0

Vururum Komutanim

Gunun birinde komutanla askeri konusuyorlarmis Komutan: Asker demis savas esnasinda bir dusman gorursen neyaparsin demis. Asker: Vururum Komutanim demis. Komutan: Afferim Oglum Demis. Komutan: Peki demis bir dusman ordusu gorursen neyaprsin? Asker: Vururum Komutanim demis. Komutan: Hayir oglum, kosup karargaha haber verirsin demis. Komutan: Peki demis bir inek gorusen ne yaparsin demis? Asker: Vururum Komutanim demis. Komutan: Hayir oglum demis, boynuzlarindan tutup karargaha getirirsin demis. Komutan: Peki demis savas esnasinda beni gorursen neyaparsin demis? Asker: Vururum Komutanim. Komutan: Olurmu canim ben senin komutaninim demis; Asker: Kosup karargaha haber veririm demis. Komutan: Olurmus canim ben dusman ordusu degilimki demis. Asker: Haaa.... boynuzlarindan tutup karargaha getiririm komutanim demis.

Temel Deri Ayakkabı Alırsa

Temel birgün ayakkabı almak üzere mağazaya gider.Mağazada deri,bot cinsinden güzel bir ayakkab gözüne ı takılır.Ürünü alır ve ödemesini yapmak için kasaya gider. Temel:Ürünün fiyatı 43 liraydı demi? Kasiyer:Ne münasebet..Elinizdeki ayakkabı gerçek deri ve çok kaliteli bir ayakkabı indirimli fiyatı da 180 lira..43 lirayı da nereden çıkardınız? Temel:Kutunun altında ''Size 43''yazıyorda ondan. :D

deliler hastanesi..

birgün bir deliler hastanesinin duvarına doktorlar kapı resmi çizmiş tüm deliler kapıyı açmayan çalışmış birdeli kapıyı açmaya çalşmıyormuş açanlara gülüyormuş doktorlar gidip sormuşlar sen niye açmıyorsun kapıyı çünkü kapının anahtarı bende

12,10,2010 tarihli En yeni fıkralar

temal askerde

temel askerdeymıs komutan sormus:temel dusman askerı sağdan geliyo ne yaparsın,vururum onu komutanım,önden gelıyor ne yaparsın vururum onu komutanım,arkadan gelıyor ne yaparsın vururum onu komutanım, dusman askeri yukarardan gelıo ne yaparsın vururum onu komutanım, dusman askeri soldan gelıo ne yaparsın, temel sınırlenır ve komutana doner komutanım vatanın tek askeri ben miyi :D:D :D

Sağır,kor,topal

Birgun sağır kor ve topal bir bahçeye girmişler.Elma ağacı görmüşler. Birkactane koparirken,kor; hey cocuklar koşun bahçenin sahibi geliyo demiş. Sağır;evet sesini duyuyorum demiş. Topal;canını seven koşsun demiş. zuhaha

Uyanık Kayserili

GÖZLERİ GÖRMEYEN ,BEKAR VE FAKİR KAYSERİLİYE BİR CİN ÇIKAGELMİŞ.-BENDEN BİR ŞEY DİLE,YERİNE GETİRECEYİM;FAKAT TEK BİR ŞEY DİLEME HAKKIN VAR DEMİŞ.KAYSERİLİ DÜŞÜNMÜŞ,TAŞINMIŞ....GÖZLERİNİMİ İSTESİN,ZENGİNLİK Mİ İSTESİN,EVLENMEK Mİ İSTESİN....SONUNDA CİNE ŞUNU DEMİŞ:-OĞLUMU,ALTINLARIMI SAYARKEN GÖRMEK İSTİYORUM!

Her gün 3 yeni fıkra

13,10,2010 tarihli fıkralar

ISITTA İÇELİM

TemeL Kahveye giDeR soğuK çay vaR mı Die soRaR "yok" cevabını aLıR eRTesi qün TeKRaR Kahveye qiDeR yine soğuK çay waR mı Die soRaR ve yine yok cevbını aLıR TeMeL qeLmeDen Kahveci çayı soğuTuR TemeL qeLiR we soRaR: -SoquK cay waR mı -var -ısıTTa içeLim xD xD

şimdi geldim

dursun yolda giderken bir binanın önünde kalabalık görür kalabalığı yararak bir bakarki temel yerde kıvranıyo ula temel ne oldi sağ temel pilmayrum pente şimdi çeldum

HACİM NEDİR?

ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERİNE SORAR HACİM NEDİR?BİR ÖRNEK VERİN.HACİM HACDAN GELENLERE DENİR.ÖRNEK:HOŞGELDİN HACİM....

her gün 3 yeni fıkra
    P!NqUeEn <3 <3 ve 4kN bunu beğendi.
  2. ∂єνιℓѕ α∂νσ¢αтє

∂єνιℓѕ α∂νσ¢αтє Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    331
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten de komik miş hah hah hah
  3. 4kN

4kN Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir fıkraydı teşekürler arkadaşım :)
  4. oyunbozan

oyunbozan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    sonuncusu iyiymişti..
  5. vulnerable

vulnerable Üye

Beğenileri:
    299
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ne yalan söliyim biliyordum bunları :D..

Ama 2.ye gülmekten kendimi alıkoyamadım.

Sagol..
  6. emrekurt

emrekurt Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

teşekkürler arkadaşlar devamı gelecek bu fıkraların tekrardan saolun
  7. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri: