En Kötü 15 yazılım

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Red tarafından paylaşıldı.

 1. Red

  Red Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  15 Kasım 2009
  Mesajlar:
  816
  Beğenileri:
  1.033
  Ödül Puanları:
  0

  1-DSL SPEED

  DSL Speed yazılımı sistemi ayarlarıyla oynayarak ADSL'yi inanılmaz hızlandırmayı vaat ediyor. Sadece birkaç milisaniye için 25 Euro'ya değer mi size kalmış.

  2-Computer Streik

  Eşinizin dostunuzun bilgisayarına şaka amaçlı kuracağınız bu Almanca yazılım, pencereleri açıyor, DVD sürücüyü açıp kapatıyor, çözünürlüğü değiştiriyor ve PC karşısına geçen kişiyi "Eyvah virüs" diye korkutuyor. O panikle sisteme atılan bir formatla sonuçlanabilecek bir şaka, pek iyi bir şaka değildir.


  3-Excuse-O-Mat

  İyi bir bahaneye ihtiyacınız olduğunda bu yazılım size 10 komik bahane öğretir ama bu programın tavsiye ettiği sözler sizi pek kurtaramıyor.

  4-Planner  Bu Windows yazılımıyla arkadaşlarınızın doğum günlerini, evlilikleri, toplantıları ve önemli günleri hatırlayabilirsiniz. 13 Euro'luk fiyata değer mi? Hayır

  5-cdScherz

  Dostlarınızı ve çevrenizi **** edecek bu yazılım ile uzaktan CD tepsisini açıp kapatabilirsiniz. Ancak tepkiler hoş olmuyor.


  6-FRIENDS Pro

  Arkadaşlarınızın yerini birkaç metreye kadar tespit edebilmenizi sağlayan bu yazılım sadece uyumlu cep telefonu operatörleriyle çalışıyor.

  7-The Hartz IV

  Bir flash dövüş oyunu olan Hartz'ın grafikleri ve karakterleri fazlasıyla garip. O kadar kötü ki sitesi bile kapandı.


  8-Mr Ventilator

  Masaüstü vantilatörü; sanalından! Manen serinlemek isteyenlere..:97:

  9-ZoneAlarm Internet Security Suite

  Anti-virüs ve firewall paketi olan ZoneAlarm, bir zamanlar ünlüydü ancak daha iyi ücretsiz yazılımların gölgesinde unutuldu gitti.

  10-TVGenial

  30 kanal sunacak olan bu TV yazılımı reklamlarla para kazanıyor.

  11-Fix My Registry

  Sistemi temizleyerek hızlandırmayı amaçlayan bu yazılım çok daha iyi alternatiflerin yanında oldukça sönük kalıyor.

  12-Emoticons

  Tonla internet sitesinde reklamını görebileceğiniz bu yazılım bilgisayarınıza casus yazılım kuruyor. Casus yazılımları kaldırarak smiley koleksiyonundan faydalanabiliyorsunuz. Yine de indirme bağlantısını koymuyoruz.


  13-Tiny Firewall

  Küçük bir firewall yazılımı için 50 dolar biraz çok. Aynı fiyata bütün bir paket almak mümkün. Sonuçta Tiny Firewall'u üreten firma bir başkası tarafından alındı ve bu yazılım da tarihe gömüldü.


  14-12Ghosts

  Pek çok masaüstü yazılımını bir araya topluyor ve içlerinde yararlı yazılımlar var. Ama pek çok da yararsız yazılımı doldurmuş oluyor. Daha iyi ve ücretsiz alternatifler varken yeğlenmiyor.  15-MwSt. 2009

  Bu vergi hesaplama yazılımı amatörlerin işine yaramayacağı gibi profesyonellere de hitap etmiyor.

Sayfayı Paylaş