Ergenlik Sorunları B**ümü

Konu 'İstekleriniz' bölümünde Kemalizm tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kemalizm

Kemalizm Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar bence psikolojik destek-rehberlik konu başlığı altında Ergenlik Sorunları b**ümü açılmalı. Neden diyeceksiniz...

Çünkü arkadaşlar sadece ergenlikle ilgili sorunların olduğu bir b**üm olmalı. Psikolojik destek b**ümü genel olarak almış ki konuyu bence daha derinden işlemek gerekir. Yani ben yine de fikrimi sunayım da...

Bu arada yorumlarınızı bekliyorum....
  2. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    Bence, ayrı bir başlık altında gerek yok, psikolojik destek-Rehberlik hepsini kapsıyo zaten, herkes ne sorunu varsa yazıyo.. ayrı bir bö.lüm olsa ne değişcek ki?
    yalnızlık bunu beğendi.
  3. Kemalizm

Kemalizm Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bir takıma doğru fakat şu an hayatımızın en önemli sorunlarından birisi. Sende bu yollardan geçmişsindir eminimki. Ama işte her an yardımcı olabilecek bir b**üm olsa sanki daha iyi olur gibi geliyor ama neyse.... Yöneticilerin de ilgilenmesi dileğimle
  4. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    bence gereksiz.
    hepsini kapsıyor sonuçta
    o zaman ayrı ayrı b**ümler açalım. ergenlik sorunları, aile sorunları ..:)
    sadece ergenlikle ilgili açmaya gerek yok
  5. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    evet, o da önemli bir sorun ama Bütün sorunlarımızı paylaşabildiğimiz bir bö.lüm var zaten.. gereksiz.. neyse.. bu benim düşüncem.. :)
  6. tot

tot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar emin olun bu kadar çok kategori bile mysql server sorgularını acayip şekilde kasıyordur.
    Her biriniz 1 defa girip çıksanız 1 defa konulara baksanız günde ne yapar hesaplayamazsınız.1 kategoriden birşeymi olacak dersiniz ama emin olun 1 konu bile fazla gereği olmayan konular bence moderatörler tarafından kilitlenmelidir. Geçelim ki kategori açılsın;)

Amma uzattın ha diyecekler varsada forumun sağlığı için bu şart yönetim bunu bilir:);)

Herkes ne sorunu varsa rehberlik kategorisine açabilir orada olunca cevap verilmeyecek mi?
  7. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim yaşımızdaki kişilerin hep ergenlikle ilgili sorunu olur zaten. Psikolojik destek b**ümünü 'Ev geçindiremiyorum, Para yetmiyor, Karımla anlaşamıyoruz' gibi sorular için meşgul edecek bir akıllı çıkmaz bu siteden :)
  8. Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Bizim yaşımızdaki kişilerin hep ergenlikle ilgili sorunu olur zaten. Psikolojik destek b**ümünü 'Ev geçindiremiyorum, Para yetmiyor, Karımla anlaşamıyoruz' gibi sorular için meşgul edecek bir akıllı çıkmaz bu siteden :)
    Genişletmek için tıkla...
    Yerlere yattım gülmekten:D
  • sementa.38

sementa.38 Üye

Beğenileri:
    363
    Ödül Puanları:
    64
    Yer:
    kayseri

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ben de %100 katılıyorum.
  • Lizard King

Lizard King Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    444
    Ödül Puanları:
    36
    Forumda bu bölümü kapsayan kategoriler var.Herkes bir şekilde derdini paylaşıyor.Bu bölümlere de konular açılabilir..

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

+++++
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş