Erkeklere özel

Konu 'Astroloji' bölümünde kitapkurdu tarafından paylaşıldı.

 1. kitapkurdu

  kitapkurdu MEDRESE Gerisi Vesvese. Özel Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.279
  Beğenileri:
  1.583
  Ödül Puanları:
  113

  KOÇ

  Yaşam felsefesi "Ya hep ya hiç" tir. Yarım yamalak aşklardan hiç hoşlanmazlar. Sevdiklerine derin bir tutkuyla bağlanırlar. Bazen de aşkı bir saman alevi gibi çabucak sönebilir.

  Ayrıca son derece sabırsız ve hep başrole oynamaktan hoşlanır. Bu burcun erkeğini etkilemek için "fedakâr âşık"ı oynamak gerekir.

  Kendisi için deli divane olan ve dünyanın en önemli insanıymış gibi hissetmesini sağlayan bir kıza Koç Burcu erkeği asla hayır diyemez. İdealinde hep baskın bir kız vardır.

  İdeal partneri: Terazi

  BOĞA

  Cana yakınlıkları ve sevecenlikleriyle tanınır. Son derece güvenilir tiplerdir. Yalnız boğazına çok düşkündür.

  Bu nedenle bir Boğa erkeğinin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçer diyebiliriz. Güzel yemeklere asla hayır diyemez.

  Boğa burcundan birini etkilemek isteyenlerin güzel yemekler yapmayı öğrenmesinde fayda var.

  İdeal partneri: Akrep

  İKİZLER

  Bu burcun erkeği aşırı derecede esprili neşeli bulunduğu ortamı anında renklendiren bir tiptir. Hayata hep olumlu tarafından baktıklarından sorun çıkarmaya pek meyilli olmazlar.

  Bu nedenle birlikte oldukları kızın da bu özelliklere sahip olmasını isterler. Sıkıcı melankolikbunalımlı tipleri yanlarına bile yaklaştırmazlar. Ayrıca çok zeki olduklarından *****lara asla tahammülleri yoktur.

  Bu burcun erkeğini etkilemek için mümkün olduğunca neşeli ve canlı görünmek ve birazcık da entelektüel takılmak yeterlidir.

  İdeal partneri: Koç

  YENGEÇ

  Su grubu burçlardan Yengeç erkeği hayatını sevgi üzerine kurar. En duygusal erkekler bu burçtan çıkar. Ev yaş***** çok önem verir. En büyük özelliği kızlarda anne modelini aramalarıdır.

  Bu nedenle önce annesiyle tanışmak ve onun özelliklerini öğrenmek yararlı olabilir. Annesi gibi yemekler yapan ve şefkat gösteren bir kıza Yengeç erkeğinin kayıtsız kalması mümkün değildir.

  İdeal partneri: Aslan

  ASLAN

  Bu burç erkeğinin en temel özelliği sürekli takdir edilme ihtiyacı içinde olmasıdır. Olumlu telkinler almadıkça hiçbir şey yapamaz.

  Son derece mızmızdır. Müthiş oyuncudur her yerde başrole oynamak ister. Ona kral muamelesi yapan istediklerini anında yerine getiren kızlara bayılır.

  Hatta bu durumda ona istemediği şeyleri bile tereyağından kıl çeker gibi yaptırmak mümkündür.

  İdeal partneri: İkizler Yengeç ve Oğlak

  AKREP

  Akrep burcu erkeği arzulu kararlı duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğealkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır. Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven sunduğunu düşünür. Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir. İkili ilişkilerinde oldukça kıskandır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eşiyle gurur duymak ister. Evlenmeye karar verdiğinde arzulututkulu sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş olacaktır. Akrep burcu erkeği iyi bir eş olduğu gibi çocuklarına karşı da sevecen ve iyi bir baba olacaktır.
  İdeal partneri: Oğlak ve Balık

  BAŞAK

  Titiz ince eğirip sık dokuyan Başak erkeği aşktan da korkar. Daha doğrusu mevcut düzenini bozan her şeye karşı derin bir antipatisi vardır.

  Bu da sevdi mi tam sevenlerdendir. Son derece entelektüeldir. Zarif ne istediğini bilenhanımefendi kızlara bayılırlar.

  Onu etkilemenin birinci şartı asla argo sözcük kullanmamaktır. Uçarı ve çılgın kızlar ona göre değildir.

  İdeal partneri: Akrep Terazi

  TERAZİ

  Güzellik sembolü Venüs gezegeninin burcu Terazi erkeği estetiğe ve güzelliğe çok düşkündür. Bu burcun erkeğini giyimine kuş***** önem vermeyen salaş ve bakımsız kızların etkilemesi neredeyse imkansızdır.

  Terazi erkeği aslında aşka aşıktır. Onu elde tutmak biraz zor gibidir. Aşkta hayal kırıklığına uğrasa da yeni birini bulmakta zorlanmaz.

  Güzel ve akıllı kızlar bu burcun erkeğini kolaylıkla etkiler. Ama bunun ne kadar süreceği hiç belli olmaz.

  İdeal partneri: Koç Yengeç

  YAY

  Bu burcun erkeği; aşırı derecede eğlenmeye meraklı bağımsızlığına düşkün ve biraz da çapkındır. Bu nedenle kendisini kısıtlayan somurtkan ve ev kuşu kızlarla asla yapamazlar.

  Uzun süreli ve monoton ilişkiler pek ona göre değildir. Kıskançlığa ve baskıya gelemez. Kendisi gibi uçarı tabuları olmayan eğlenmeye meraklı kızlar Yay burcu erkeğinin ilgisini çeker.

  İdeal Partneri: Yay

  OĞLAK

  Bu burcun erkeği aşk hususunda çok çekingendir. Bir kızdan hoşlansa bile bunu dile getirmekte zorlanır. Duygularını açık ve net bir şekilde ortaya koyamadığından çoğu zaman yanlış anlaşılabilir.

  Kısaca bir Oğlak erkeğini etkilemek kolay olsa da ilişkinin devamını getirebilmek biraz zor gibidir. Ne istediğini bilen açık sözlü duygularını saklamayan ve dürüst kızlar onu saklı dünyasından çıkarabilir.

  İdeal Partneri: Boğa

  KOVA

  Kova erkeği macerayı çok sever. Ayrıca çok zeki esprili ve tutkuludur. Bu yüzden birçok kızı zorlanmadan etkileyebilir.

  Müthiş zekidir ve özgüveni yüksektir. Zeki espriden anlayan düşünceli kızlarla ilgilenir.

  Bunun yanı sıra giyinmeyi bilen ve "tarz" kızlardan çok hoşlanır.

  İdeal partneri: Terazi

  BALIK

  Her ne kadar ciddi ve somurtkan görünseler de iç dünyaları çok farklıdır. En duygusal ve hayalci erkekler bu burçtan çıkar. Gerçekleşmeyecek hayallerin peşinden koşabilir yanlış kararlar verebilir.

  Ayrıca çok da romantiktir. Kendisiyle aynı özelliklere sahip bir kızla çok mutlu olabilir. Kendisiyle alay edilmesine dayanamaz ve eleştirilmeye hiç gelemez.

  İdeal partneri: Yengeç​

Sayfayı Paylaş