Esra^dan Süper Nickler..*

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde masum_gulus tarafından paylaşıldı.

1. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter biliyor musun? Bitti dediğinde yüreğin acımıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin ***sa sende sever misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sevmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim ve sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.​
  2. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    *Hepsi Gidici Sen Kalıcı ,
    Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu ,
    Hepsi Çocukça Sen Gerçekçe ,
    Hepsi Öylesine Sen Ö.lesiye

*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

3. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    *Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

αн şυ qöηℓüм нιç кιмѕєуι вöуℓє ѕєνмє∂ι

нιç кιмѕєує вöуℓєѕιηє уєηιℓмє∂ι.

ηє уαρѕαм, ηє ѕöуℓєѕєм ∂є ∂єğιşмє∂ι

αмα αℓ ∂є∂ιм. νυя ∂ємє∂мкι...

anlatacak birşey yok,rutin bile rutinleşti....
  4. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    Aşkrüzgarın ağaçların arasında dolaşırken
    çıkardığı sesi dinleyip sevgilisinin yanında olmadığına hayıflanmaktır

YANLIZLIKTIR

Dedim Ya SevgiLim Aşk Yetmiyor ki ßazen !

Sırαdışı birçok cümlemden kαç dαrbe αlıp devrilmedin??

Bazen Susmak Gerekiyormuş Bazen Bomboş Bakmak Gerekiyormuş
    Hayatın YalanlarınaAnlamaya Çalışmak Saçmalık Anlamadan Yaşamak Gerekiyormuş
    Zaman Değilmiş Gideni Geri GetirenAslında Zamanmış Var Olanı Götüren
    Ama Bazen!Unutmak Gerekiyormuş UNUTULMA Pahasına

Küçük bir çocuğun elinden şeker alır gibi Çaldınız benim mutluluğumu
    Tanrı'nın gücüne gitmesin Hep isyanları oynuyorum / Kimse üstüne alınmasın Kendime bir yol arıyorum
    Kimseye yalan söylemem Gerçekleri duymaya gelemem Önce git sonra ben anlarım
    Aklına gelince ayrılığı
    [Söyleme]
    Hiç gücüm yok karşında gerçeği duymaya
    Yeniden yalnız eski yitirmiş olmaya Alıştım yalnızlığın soğuk mak*****
    Üşümeyim yeter
  5. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0

Rüzgar aynı yönünde Yağmur aynı tadında Bahar aynı serinde
    Hiç bir şey değişmez istemezsen
    Gece aynı yüzünde Gündüz aynı düşünde Aynı telaş sen gidince
    Değişen o'dur ki zaman geçiyor
    Aynadaki aksimiz yaşlanıyor!

En büyük destekler çıkarsızlıktan ötürü lafta
    Ben aklımı dile düşürdüm kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm yüzüne okkalı cümlelerle üfürdüm
    Hey yabancı ben zaten yıllardır içime dönüktüm !

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm
    Hayat bir bot ve bot çevresi dolu büyük beyaz köpekbalığı diptekiler iştahla düşünür tepede duran azığı
    rüyalarımın öldüğü yerde uyudum ve yine bot battı ilk rıhtım ben battım
    Ah tahtımvay bahtım
  6. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ sussam yalnızlık, konuşsam ayrılık, dönsem yıkılış, dönmesem yok oluş…

♥ şimdi ben susuyorum, yalnızlığa talip.. sende sus bana sus ki, bir daha ölmeyeyim..

♥ Ardımda kanlı cam kırıkları ve ıslak hüzünlerde büyütülmüş o kadar ayrılığım var ki, suskunluğuma kilitlediğim...

♥ Öylesine sahipsiz....

♥ İşte bütün umutlara havlu attım gidiyorum...

♥ İçimde geç kalmışlığın çaresizliği çocuklar gibi ağlıyorum...

♥ Bu gece; kırılgan düşlerimin koynunda sabahlayacağım...

♥ Tenimde susuzluktan kurumuş, elbiseleri yırtılmış, öfke kanamalı aşk sözcükleri kazılı...

♥ Aşkı bana anlatmayın aşksızlığı yaşadım aşk kokulu bulutlarda…

♥ Ve gel gör ki her damla gözyaşımda yine seni arıyorum
  7. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ böylesi bir yenilgiyi beklemediğim için, sabahın en serin ucunda bağıran ben, intihar edecekmiş gibi sıkıyorum düşük boynuma asılı sonbaharı…

♥ şimdi o kente bilet kesmek seni sevmekten zordur…

♥ ve sen neydin sahiden biliyor musun? iç çekişim, iç kanamam, suskunluğum, pişmanlıklardan arıtarak gururla taşıdığım sevdam…

♥ düş tapınağım yıkılacak ve anlayacağım ki hiç gemim olmamış yakacak…

♥ Gitgide uzaklaşan kent rüyasıyım. Kendine saplanan ok olurum, yok olurum; ölemem..!

♥ sana bakarken yaşlandım… ben susayım, kesilmiş bir damar anlatsın…

♥ gözümüzü açtık ölümü gördük biz geldik herkes ağlıyordu…

♥ sesimi bilerek kattığım sen… gelsin kırk şair çıkarsın benden…

♥ adına cinayetler işledim, saklamıyorum… itinayla dörde böldüm hayatı…
    ♥ ben şahadet ederim ki; aşk'ın ispatıydı varlığın! sen gittin!ve senden sonra hiç kimse hiçbir dilde anlamadı beni...

♥ “bana müsade, sana rast gelsin” budur hikayemiz...
  8. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ his kaybı yaşıyorum… ne iyi olurdu, cana, taze dost selamı…

♥ yüreğimde kaldı… kurşun gibi… ömrümün bitişi gibi terkedişi...

♥ unutma içi insanın derdidir… herkes son cehennemde artık kendidir...

♥ İçimden hep bir tren kalkıyor, raydan çıkmış bir vagon çığlığı...

♥ gözün verdiği sadakadır gözyaşı…

♥ aşklar öyküleriyle güzeldi eskiden, şimdi her aşk bir öykü arıyor kendine...

♥ bir organ nakli gibi sevmiştim seni…

♥ dudağımda yorgun bir ıslık acısı… dudağım boydan boya hayatıma yabancı…
  9. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ Delgeç gibi deleceksin sen de ruhumu..
    Biliyorum durma "gel" bir de sen vur!

♥ ufkumuz açıldı Sayenizde kim ne M.al gördük
    insanlastıramadıklarımdansınız.

♥ En tutkulu sevgiler, en ağrılı hasretler azalır aşınır kayalar gibi kalpler zamanın önünde…

♥ seni şimdiden çok özledim şehrimin efendisi..!

♥ derin bir kesiğim artık kollarında…

♥ her adımda yepyeni bir uçurum… keşke düşsem diyorum tam kurtulurken… tam ölürken ter içinde uyandırılıyorum...
  10. masum_gulus

masum_gulus Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ göklerin ardında gökler var... bir deniz var.. Çok engin..
    Ufkun ötesinde başka ufuklar var..."

♥ Sevmek kimi zaman rezilce korkudur…İnsan bir akşam üstü ansızın yorulur…

♥ İntihara meyilli yüreklerle çıktık yola… Yol bize uçurum geldi,uçuruma sevdalandık…

♥ Bir mucize istiyorum, mucize... ***sa bu şiir son çocukluğum olacak artık büyüyeceğim .. "

♥ Sakin ol, bütün bunlar bir oyun. Sonuçta şu karşındaki dehşetle izlediğin adam selam verecek, perde kapanacak…

♥ Ben gecelerin saçında seni ördüm… Birikmiş yalnızlığımdan sana öyküler sundum…

♥ Hepimiz bir başkasının öyküsünde tutsak…

♥ kalbinin savaşında ben yanlış kahraman...

Sayfayı Paylaş