Esra'nın Günlüğü

Konu 'Günlük' bölümünde Özel Üye Esra tarafından paylaşıldı.

1. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83

Sevgili günlük;
    Bu gün çok mutluyum. Mutluluktan havalara uçabilirim. O derece yani. :D Bu gün, okulun yönlendirdiği staj yerini bir kez daha aradım. Sürekli rahatsız ediyorum zaten. :D Müdür ile konuşup başvurumu dikkate alacaklarını kesin bir şekilde söylediler en nihayetinde. Tam da "1 ay oldu, artık umudunu kes!" gibi olumsuz düşünceler beynimi adete bir kase çorba yapmışken bu haberi duymak oldukça motive edici. 1 aydır depresyona girecektim neredeyse. Bu mutlu haberi alır almaz ne yaptım dersin? Tabii ki evdekileri yanaklarından bir güzel öpüp bu mutlu haberi verdim. Onlar da çok sevindiler.
    Bu günün bir diğer sevindirici gelişmesi ise 1 tl'ye Dove üçlü saç bakım setini almış olmamdı. :D

Bu günlük bu kadar yeter.
    Haydi size iyi geceler!
    :gap: :gap:
  2. Özel Üye Esra

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Sevgili günlük;

Bu gün karnım çok kötü ağrıyor. :( İlaç içmekle de geçmiyor. Neyse...
    Sayılı gün çabuk geçiyor. Bayrama az kaldı. Kaç gündür bayramda ne giyeceğimi düşünüyorum. Farklılık olsun diye "etek mi alsam acaba?" diyorum. Etek giymeyi de pek sevmiyorum. En son küçükken giymiştim :D. Aslında krem rengi yüksek bel bir etek hiç de fena olmaz. :) Üstüne de lacivert, nar çiçeği ve beyaz renklerinde bir kombinle çok güzel olur. :) Çok kararsızım. Etek (krem rengi) ile pantalon (beyaz ya da nar çiçeği renklerinde) seçenekleri arasında kaldım. :) O beğendiğim mini kot çeketi hiç bir yerde bulamıyorum ya. :( Aslında bir keresinde tam da bulmuştum ama o zaman da param yoktu. Aksilikler işte! :( Bir kez daha aramayı deneyeceğim. :)
  3. Özel Üye Esra

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Sevgili günlük;

Hani Ygs-Lys'ye hazırlık seti için ablamın kredi işlem süresinin bitmesini bekliyordum ya. Ablam bu gün kredi çekmeye gittiğinde kredi veremeyeceklerini söylemişler. Ablam, eve gelirken diğer ablama uğrayıp bu durumu anlatmış. O da zar zor bir yere koyduğu altını vermiş. Canım ablalarım ya. :eek:
    En yakın zamanda ablama bu borcu ödememiz gerekiyor. Benim yüzümden o zor durumda kalabilir yoksa. Bunu hiç istemem.

Bu gün, umudun hala var olabileceğini bir kez daha öğrendim. :eek:
  4. Özel Üye Esra

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83

Sevgili günlük;

Dün ne maceralar yaşadım ben ya. Minibüs her zamanki geçtiği yerden geçmedi. Daha önce hiç geçmediğim yerlerden yağmurda sırılsıklam olmuş bir şekilde staj yerime gitmeye çalıştım. Üç kez TEM yolundan geçmeye çalışırken az kalsın araba çarpıyordu beni. Çok korkmuştum. :( Tam ümitlerimin tükendiği anda bir polis arabası beni gördü ve durağa kadar bıraktı. Rabb'im tüm polislerimizden razı olsun. Hiç unutmam bu olayı herhalde. Bundan sonra en iyisi işyerinin servisine binmek.

Sayfayı Paylaş