etüt odası - ANI DEFTERİ

Konu 'Oyunlar' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0

etütdeki anılarımızı,unutamadıklarımızı,sevdikelerimizi buraya dökmeye varsanız..BUYRUN:):97:
  2. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Olmaz mıı :D

Burada bir zamanlar S..... adında bir üye bana teklif göndermişti :)
    Ama ne olduysa oldu aradan bir hafta geçti geçmedi öğrendik ki Bay S.. aslında Bay değilmiş :D
    Yanlış anlaşılmasın .d
    O'nun eski kız arkadaşı onun adına her yere üye oluyormuş işte bunu hiç unutmam :D
  3. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0
    unutulmaz o anı :97:

bir ara benim üyelik adımı kullanıp bir kız üye olmuştu etüte.kız taktı bana kafayı.bir sürü konu açıyor hakaret ediyordu:mad: ama ben rahat durur muyum:p
    merve ile kızın üzerine gittik:D kız banlanıyor tekrar üyelik açıyordu,banlanıyordu tekrar üyelik açıyordu:D
    mervede bende cezayı yedik tabiki:D
    hiç unutmam o kızı:D
  4. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    :p değişik bir teklif :p

_______

Emineciğim= sakazadem :dil2:

arkadaşlar kızcağıza öyle birşey yaptık ki arada kaldı... msnde konuşurken anlaştık.. çoklu sohbet başladı.. tartıştık.. Eminecik arada kaldı.. :D süperdi ama sonra çok gülüştük.. şakadan anlayan prenses o (=
  5. yusufyuce

yusufyuce Üye

Beğenileri:
    714
    Ödül Puanları:
    114
    Gamze ile 1000 den geriye sayım oyununda iddaya girmiştik.:D 0'ı yakalayan kazanıp diğerine kendi takımının armasını avatar olarak koydurtacaktı :D Şans ki kaybettim :) 3 gün o bjk armasını avatar olarak kullanmıştım. :D Kendimden utanıyorum :D :) İşkence yapsaydıda öyle bir ceza vermeseydi :p :D
    Gamze** bunu beğendi.
  6. !...Kbrr...!

!...Kbrr...! Üye

Beğenileri:
    313
    Ödül Puanları:
    16
    H,M,N
    özledim be.
  7. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Gamze ile 1000 den geriye sayım oyununda iddaya girmiştik.:D 0'ı yakalayan kazanıp diğerine kendi takımının armasını avatar olarak koydurtacaktı :D Şans ki kaybettim :) 3 gün o bjk armasını avatar olarak kullanmıştım. :D Kendimden utanıyorum :D :) İşkence yapsaydıda öyle bir ceza vermeseydi :p :D
    Genişletmek için tıkla...

Aynı anı :D

Ne güzeldi ama :p :D
  • Banshee

Banshee Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    911
    Ödül Puanları:
    0
    Gece saat 1 gibi felan Gamze,Muhammet,Fatoş,Ben ve İsa vardı.Konuşuyorduk Muhammet dediki ben yemek yiyeceğim birazdan gelirim ben gelene kadar herkes burda olsun dedi bizde tamam dedik.Sonra Gamzeyle Fatoş kavga etmeye başladılar.
    Sorun ne dedim Fatoş anlattı. Yusuf Fatoşa çıkma teklifi etmiş Fatoşda Gamzeye söylemiş Yusufa desin diye Gamzede yalan yanlış konuşmuşda :D Felan filan Bende bumuydu felan dedim Sonra gamze Özelden mesaj attı birşey çaktırma şaka yaptık dedi.Bende Fatoşa mı dedim :D Yok size dedi.:D Sonra sinirimden güldüm :cool: :p
    Muhammete de kızmıştım bir de yemek yemeğe gidiyorum demiştin demek ki sende vardın bunların arasında dedim yok dedi benim alakam yok dedi :DAma komik bir gündü hiç unutmayacağım bu anı :eek:
    Moderatör Muhammet bunu beğendi.
  • (Okan)

(Okan) Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

etütçüm ve sorunları unutulmazlarım arasına girdi :D
    Hahahaha :D

O kadar mı çok etkiledi seni :p Herkezin başında olan sorunlardır onlar.Ama kimse buraya gelipte dillendirmezdi :)
  • (Okan)

(Okan) Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Gece saat 1 gibi felan Gamze,Muhammet,Fatoş,Ben ve İsa vardı.Konuşuyorduk Muhammet dediki ben yemek yiyeceğim birazdan gelirim ben gelene kadar herkes burda olsun dedi bizde tamam dedik.Sonra Gamzeyle Fatoş kavga etmeye başladılar.
    Sorun ne dedim Fatoş anlattı. Yusuf Fatoşa çıkma teklifi etmiş Fatoşda Gamzeye söylemiş Yusufa desin diye Gamzede yalan yanlış konuşmuşda :D Felan filan Bende bumuydu felan dedim Sonra gamze Özelden mesaj attı birşey çaktırma şaka yaptık dedi.Bende Fatoşa mı dedim :D Yok size dedi.:D Sonra sinirimden güldüm :cool: :p
    Muhammete de kızmıştım bir de yemek yemeğe gidiyorum demiştin demek ki sende vardın bunların arasında dedim yok dedi benim alakam yok dedi :DAma komik bir gündü hiç unutmayacağım bu anı :eek:
    Abi siz sanaldan ne işler çeviriyorsunuz ya ? :D

Sanaldan çıkma teklifimi edilirmiş akıl var mantık var.Bırakın bu işleri.Ve yapılan son araştırmada internet aleminden tanışıp çıkma teklifi edip aşk yaşayanların sosyallik oranları çok azmış yani pısırık olduklarını söylüyor araştırmacılar...Yani sadece sanal alemde o şekilde sizinle rahat konuşuyor olabilir ama reelde inan o kadar rahat konuşamaz adını söyleyemezlermiş.Tavsiyede etmiyorum zaten.Oyun gibi la...
  • Sayfayı Paylaş