Etüt Odası Teşekkürler Metnim

Konu 'İstekleriniz' bölümünde acun97 tarafından paylaşıldı.

1. acun97

acun97 Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Etüt Odası Yöneticileri ve Üyeleri:

Eskiden ödevden başımı kaldırıp da adam gibi bir test çözemezdim.Bu yüzden ders içi notlarım yüksek ; yazılı ve SBS puanlarım düşük oldu.Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Etüt Odası'na üye oldum. Artık çok mutluyum . Ivır zıvır ödevleri hemen yapıp , ayrıntılı bir şekilde derslerime , konularıma çalışabiliyorum ve bol bol test çözmeye vaktim oluyor.

Hepinize bolca teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkürler Etüt Odası Topluluğu

Not olarak bırakayım da :D not : sanmayın ki gidiyorum :D her zaman burdayım. Tüm arkadaşlarımı davet ettim hepsi burdalar :)
  2. (Okan)

(Okan) Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederiz yararamız dokunduysa ne mutlu bize :D
  3. acun97

acun97 Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    0
    :) Hemde ne yarar :D Ödev listesinde hiç eksim olmadı sayenizde :D
  4. ayceNuR

ayceNuR Üye

Beğenileri:
    867
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Sevgili Etüt Odası Yöneticileri ve Üyeleri:

Eskiden ödevden başımı kaldırıp da adam gibi bir test çözemezdim.Bu yüzden ders içi notlarım yüksek ; yazılı ve SBS puanlarım düşük oldu.Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Etüt Odası'na üye oldum. Artık çok mutluyum . Ivır zıvır ödevleri hemen yapıp , ayrıntılı bir şekilde derslerime , konularıma çalışabiliyorum ve bol bol test çözmeye vaktim oluyor.

Hepinize bolca teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkürler Etüt Odası Topluluğu

Not olarak bırakayım da :D not : sanmayın ki gidiyorum :D her zaman burdayım. Tüm arkadaşlarımı davet ettim hepsi burdalar :)
    Genişletmek için tıkla...

Bir kere size şöyle bir şey söylemek istiyorum, böyle bir konu açarak birazcık da olsa forum kirliliği yaptınız. Düşünsenize herkes böyle bir konu açsa (?) .

Diğer bir konu ise ödevler hiçbirr zaman ıvır zıvır işi için değildir. Ödevler seni başarıya götürmesi gerek aslında demek ki sen ödev yaparken bilgi almak amaçlı değil '' Ödevi yapayım da bitsin '' mantığıyla yapıyorsun kusura bakma ama bu şekilde asla başarılı olamazsın.
    Umarım dikkate alırsın dediklerimi...

Her neyse başarılar :)
    Keyifli Forumlar .
    Adam Akıllı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş